Strona 1 z 1

Pomocy

PostNapisane: sobota, 1 sierpnia 2009, 14:04
przez diabLica
Słuchajcie taka mała sprawa:
Biore udział w konkursie ibupromu i potrzebuje głosów internautów...
głosować można codziennie (istotny jest adres email a nie ip komputera)
link do głosowania: http://upadly-aniol.dlaniepokonanych.pl ... /index.htm
mam tygodniowe opóźnienie w głosowaniu i zaczynam teraz ale mam nadzieje, że uda się nadgonić więc prośba o codzienne kliknięcie i rozesłanie po znajomych jest jeszcze pare dni więc przy odrobinie szczescia może się udac
dzięki za pomoc
buzki

PostNapisane: sobota, 1 sierpnia 2009, 14:24
przez unio
że Cię lubię to masz na dobry początek.

PostNapisane: sobota, 1 sierpnia 2009, 16:26
przez zolwik
załatwione ,moge to pomoge

PostNapisane: niedziela, 2 sierpnia 2009, 12:30
przez Melman
No to poszło :mrgreen:

PostNapisane: niedziela, 2 sierpnia 2009, 21:21
przez diabLica
dzięki i prosze pamiętac o mnie codziennie :)
jesli raz sie dostalo wiadomosc na maila to mozna w nia wchodzic codziennie i glosowac nie trzeba za kazdym razem podawac maila

PostNapisane: poniedziałek, 3 sierpnia 2009, 09:51
przez ZiGi
Ja też coś od siebie dorzuciłem :)

PostNapisane: czwartek, 6 sierpnia 2009, 09:40
przez Andluk
Poszło :)

PostNapisane: środa, 12 sierpnia 2009, 08:34
przez diabLica
dzieki i przypominam sie bo juz jest 40

PostNapisane: czwartek, 20 sierpnia 2009, 12:26
przez miki1406
Też wkliknąłem :diabel: