Strona 1 z 1

Pogratulować wytrwałości i zdrowia, a Wawie takiej kobiety

PostNapisane: środa, 12 sierpnia 2009, 12:18
przez Loku

PostNapisane: środa, 12 sierpnia 2009, 21:53
przez Byniu
czytałem ten artykuł :brawo: ciekawe czy jeszcze takie kobiety można spotkać ? :?:

PostNapisane: czwartek, 13 sierpnia 2009, 15:17
przez Rychu
Heh kurcze kiedys widzialem w Lapu Capu jak babcia w troszke mlodsza o tej z artykulu.. Byl to fragment z teleekspresu i babeczka najstarsza w klubie jezdzilem na WSK a reszta gosci na CBR , R6 itp. Ale dzielnie daje rade itp.:) Co mnie rozbawilo jak mowila cos takiego: Jak wygram w lotka to kupie sobie taki motocykl , ze hej :)

Pozdro