Czy to juz przesada?

Hulaj dusza Piekła nie ma ;)

Czy to juz przesada?

Postprzez TasmaN » sobota, 22 sierpnia 2009, 21:47

A niech sie na pryklad komus urwie/zgubi oslona paska do kasku:
http://www.moto-akcesoria.pl/product_in ... s_id=23983

to prawie 100 zl za takie gowno??

Nie wspomne juz o szybach do niektorych kaskow, spokojnie ponad 300 zl.

Czy to nie jest juz przesada? Paranoja jakas z tymi cenami :(
TasmaN
 

Postprzez zolwik » niedziela, 23 sierpnia 2009, 08:30

No to tez sądze że pszesadzają z cenami za części zamienne ,chciałem w mojej starej skorupie wymienic szybe to cena ok200, a kondycja kasku już ogólna tez nie najlepsza.To już berdziej opłacalne odstawka i kupna nowego .Pewnie produceci dążyli właśnie do tego .
JA TU TYLKO SPRZĄTAM !!!
Avatar użytkownika
zolwik
 
Posty: 2115
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 10:21
Lokalizacja: Nie daleko Gdyni

Postprzez miki1406 » niedziela, 23 sierpnia 2009, 21:22

A do Tigera szybka 10 zeta :P
Ja swoją drogą śmigam w kasku Naxa za 270zeta... I powiem szczerze, że jakość wykonania pozostawia wiele do życzenia :roll: Niedokładnie i nierówno pomalowany, obicie w środku odłazi, a podczas jazdy wiatr w nim hula jak w tiger'ze za 50zł :?
miki1406
 


Powrót do HYDEPARK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości