Strona 1 z 1

Czy to juz przesada?

PostNapisane: sobota, 22 sierpnia 2009, 21:47
przez TasmaN
A niech sie na pryklad komus urwie/zgubi oslona paska do kasku:
http://www.moto-akcesoria.pl/product_in ... s_id=23983

to prawie 100 zl za takie gowno??

Nie wspomne juz o szybach do niektorych kaskow, spokojnie ponad 300 zl.

Czy to nie jest juz przesada? Paranoja jakas z tymi cenami :(

PostNapisane: niedziela, 23 sierpnia 2009, 08:30
przez zolwik
No to tez sądze że pszesadzają z cenami za części zamienne ,chciałem w mojej starej skorupie wymienic szybe to cena ok200, a kondycja kasku już ogólna tez nie najlepsza.To już berdziej opłacalne odstawka i kupna nowego .Pewnie produceci dążyli właśnie do tego .

PostNapisane: niedziela, 23 sierpnia 2009, 21:22
przez miki1406
A do Tigera szybka 10 zeta :P
Ja swoją drogą śmigam w kasku Naxa za 270zeta... I powiem szczerze, że jakość wykonania pozostawia wiele do życzenia :roll: Niedokładnie i nierówno pomalowany, obicie w środku odłazi, a podczas jazdy wiatr w nim hula jak w tiger'ze za 50zł :?