Strona 1 z 1

Pomozecie ????

PostNapisane: wtorek, 9 września 2014, 12:42
przez TasmaN
Siema, odpalilem strone firmowa na FB w firmie w ktorej pracuje.

Pomozecie? Polajkujecie?

https://www.facebook.com/ekspertlpg

oraz wyslijcie zaproszenie do znajomych: https://www.facebook.com/profile.php?id=100004912816110

Bede dźwięczny nieocenienie :)

Re: Pomozecie ????

PostNapisane: poniedziałek, 8 grudnia 2014, 12:52
przez Miksol
W domu ci poklikam :) A robisz w gazowni?? Ja dłubie amatorsko :P Taki moje ente hobby... Ukochałem się w STAGu i Valtekach ;)

Re: Pomozecie ????

PostNapisane: poniedziałek, 8 grudnia 2014, 13:05
przez michalm83
Miksol do tego zestawu przydał by się jakiś reduktor np alaska at-09

Wysłane z mojego szajsunga.

Re: Pomozecie ????

PostNapisane: wtorek, 9 grudnia 2014, 21:16
przez KR-Ociec
A jak nie mam "fejsera" to co ??? :/

Re: Pomozecie ????

PostNapisane: środa, 10 grudnia 2014, 03:30
przez RAV
KR-Ociec napisał(a):A jak nie mam "fejsera" to co ??? :/

To według współczesnych azteków nie istniejesz ;)

Re: Pomozecie ????

PostNapisane: środa, 10 grudnia 2014, 09:03
przez KR-Ociec
"RAV" - O, kurde ... będę się musiał albo zrestartować, albo zarejestrować, albo zresocjalizować, albo ... uśmiercić aby sprawiedliwości stało się zadość :P :D
Noż, cholera ! Brakuje mi tylko jeszcze "czipa" w du.. żeby "istnieć" :fuck2: - NIEDOCZEKANIE !!!

Ps.: mamy funkcję: "WYGASZAM" żeby nie było Off Topa ? "Tasman" - sorry. :wow:

Re: Pomozecie ????

PostNapisane: środa, 10 grudnia 2014, 11:57
przez woznyman
Czipa mogę Ci zorganizować jakbyś nalegał :-P