Strona 1 z 1

Dębica - Zaproszenie na "powrót w Moto-przeszłość" :)

PostNapisane: poniedziałek, 23 lutego 2015, 19:37
przez KR-Ociec
Cześć.
Komu łezkę w oku kręci "stary" sprzęt - zapraszamy do Dębicy:

Obrazek

A będzie co oglądać - mają być m.in.: motocykle w duchu "Sokół 1000" czy też autka w stylu "retro" albo nawet starsze.
Zapraszam :)