TapaTalk
A taki raporcik dostałem na maila... i pomyślałem, że się z Wami podzielę, jak to kogoś ciekawi
w hydeparku, bo to nie niesie żadnej informacji na tyle ważnej, żeby wrzucać do innego działu.
http://i62.tinypic.com/2wrf5uu.png
http://i62.tinypic.com/2wrf5uu.png