Strona 1 z 1

TapaTalk

PostNapisane: poniedziałek, 9 marca 2015, 11:56
przez Gof
A taki raporcik dostałem na maila... i pomyślałem, że się z Wami podzielę, jak to kogoś ciekawi :) w hydeparku, bo to nie niesie żadnej informacji na tyle ważnej, żeby wrzucać do innego działu.

http://i62.tinypic.com/2wrf5uu.png