GSXF 1250
A wydawało sie że Suzuki jednak zrezygnuje z większej wersji nowego jaja a tu prosze:
http://www.motocykl-online.pl/newsy/Jajko_XXL
Hehehe noto teraz już wiem jaki motocykl bede chciał nastepny
za te pare lat oczywiście
http://www.motocykl-online.pl/newsy/Jajko_XXL
Hehehe noto teraz już wiem jaki motocykl bede chciał nastepny
