Strona 1 z 1

GSXF 1250

PostNapisane: środa, 16 września 2009, 09:27
przez Loku
A wydawało sie że Suzuki jednak zrezygnuje z większej wersji nowego jaja a tu prosze:

http://www.motocykl-online.pl/newsy/Jajko_XXL

Hehehe noto teraz już wiem jaki motocykl bede chciał nastepny ;) za te pare lat oczywiście

PostNapisane: środa, 16 września 2009, 12:25
przez ZiGi
No to w takim razie chyba nie będę się przesiadał na Hayabusę, bo takie Jajko :shock: mi w zupełności wystarczy :)

PostNapisane: środa, 16 września 2009, 12:51
przez firefox
ZiGi napisał(a):No to w takim razie chyba nie będę się przesiadał na Hayabusę, bo takie Jajko :shock: mi w zupełności wystarczy :)


Tylko ciekawe czy cena za nowe jajko tez bedzie Ci wystarczac :)

PostNapisane: środa, 16 września 2009, 15:08
przez ZiGi
firefox napisał(a):
ZiGi napisał(a):No to w takim razie chyba nie będę się przesiadał na Hayabusę, bo takie Jajko :shock: mi w zupełności wystarczy :)


Tylko ciekawe czy cena za nowe jajko tez bedzie Ci wystarczac :)


Oj Fajer przecież nie kupie go już za rok, co najwyżej za dwa lata ;)

PostNapisane: środa, 16 września 2009, 18:42
przez Melman
Loku napisał(a):Hehehe noto teraz już wiem jaki motocykl bede chciał nastepny za te pare lat oczywiście


No ja tak samo. Tym bardziej, że podobają mi się motocykle malowane na jednolity kolor :mrgreen:

PostNapisane: wtorek, 22 września 2009, 21:09
przez Byniu
No Hajka się nie umywa Piękna :o Bestyja

PostNapisane: czwartek, 24 września 2009, 10:02
przez miki1406
Sylwetka ZX12, a właściwości hayki... Piękne połączenie... Wygląda jak sport jeździ jak turystyk... to się może udać :diabel: