Strona 1 z 1

Życzenia

PostNapisane: czwartek, 24 grudnia 2015, 16:10
przez Gregorius4tm
Zdrowych wesołych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia, udanej zabawy Sylwestrowej, bezpiecznych, bezawaryjnych sezonów motocyklowych oraz spełnienia wszystkich marzeń - wszystkim forumowiczom i ich rodzinom życzy Gregorius z Magdusią i Lenką/Julkiem (w drodze).