Strona 1 z 1

Zlecę montaż wskaźnika zapiętego biegu Jajko 750

PostNapisane: środa, 31 sierpnia 2016, 10:16
przez Leon_
Czy jest ktoś, powiedzmy w okolicy 100 km od Katowic, kto podjąłby się montażu wskaźnika zapiętego biegu w Jajku 750
Za każdym razem szukam na tarsie 7 biegu i sprzęgło dostaje w dupe.... :oops:
Bardzo mi brakuje tego gadżetu a sam nie mam bladego pojęcia o elektryce/elektronice.
Zainteresowani info na PW

Re: Zlecę montaż wskaźnika zapiętego biegu Jajko 750

PostNapisane: czwartek, 1 września 2016, 20:37
przez requiem5
jak masz trochę zdolności manualnych to na forum jest instrukcja krok po kroku jak i co zrobić, nie trzeba się specjalnie znać na elektryce. Nie jest to skomplikowane.