Strona 1 z 1

Nowy model GSXF

PostNapisane: poniedziałek, 9 listopada 2009, 19:55
przez pegaz
Na razie jeszcze jako zapowiedz na rok 2010.

Obrazek

Pelna specyfikacja LINK

Mocy i momenty juz Wam nie powinno brakowac ;)

PostNapisane: poniedziałek, 9 listopada 2009, 20:03
przez Nyuno
Za mało plastiku... Nigdy już nie zrobią nic tak wspaniałego, jak jajko....

PostNapisane: poniedziałek, 9 listopada 2009, 20:14
przez dosiek77
Nyuno napisał(a):Za mało plastiku... Nigdy już nie zrobią nic tak wspaniałego, jak jajko....


i Hayki ;)

PostNapisane: poniedziałek, 9 listopada 2009, 20:16
przez pegaz
Nyuno napisał(a):Za mało plastiku... Nigdy już nie zrobią nic tak wspaniałego, jak jajko....


To sie zgadza jajko to jako i nic go nie zastapi. Ale to chyba koniec "duzych" banditow w owiewkach.

Wszystko sie zmienia.

PostNapisane: wtorek, 10 listopada 2009, 10:26
przez ZiGi
108 Niuto przy 3700 RPM :D

PostNapisane: środa, 11 listopada 2009, 21:26
przez pegaz
Bedzie ciagna od samego dolu i na kazdym biegu :)

Ciekawe, ze ma Euro 4, a bandit K9 Euro 3. GiXEF ma 97 KM, natomiast bandit 98. Reszta praktycznie taka sama. Co nowa norma, to gdzies konie zdychaja.

Zobaczymy jaka cene Suzuki przysoli.

PostNapisane: środa, 11 listopada 2009, 21:49
przez TasmaN
Srednio wyglada :/

Pierwsze co bym zrobil to:

- kierownica. Wywalilbym ta ochydna rure i zalozyl jakie clip-on'y
- tlumik. Ogolnie wiadomo ocb :diabel: Seryjny wyglada jak przerosnieta dynia w stosunku do okrojonego ogona
- szyba. nizsza a nie taka... taka Goldwingowa
- lusterka. jak czolki jakiejs pszczoly bleee... krotsze wysiegniki
- kanapa. nowe obszycie, ta wyglada jak w jakims starym V-maxie
- kierunki przednie. Juz mogli pokombinowac jak w normalnym jajku

Ogolnie to mnie wkurwia ze dana gama modeli jest zwykla xerokopia, tylko silniki wsadzaja o roznych pojemnosciach.

Srednio mi siem to duze jajco podoba :/

PostNapisane: środa, 11 listopada 2009, 22:44
przez Nyuno
Amen.

PostNapisane: czwartek, 12 listopada 2009, 07:28
przez guardian_angel
I prędkościomierz na linkę...blee

PostNapisane: czwartek, 12 listopada 2009, 16:27
przez pegaz
guardian_angel napisał(a):I prędkościomierz na linkę...blee


To nie jest linka predkosciomierza tylko czujnik od ABS-u.

PostNapisane: czwartek, 12 listopada 2009, 17:12
przez guardian_angel
a to w takim razie sorki worki

PostNapisane: niedziela, 13 grudnia 2009, 17:25
przez reddevill
Nyuno napisał(a):Za mało plastiku... Nigdy już nie zrobią nic tak wspaniałego, jak jajko....


I tu masz rację !

PostNapisane: poniedziałek, 14 grudnia 2009, 13:01
przez bonusikkk
brak tej charyzmy ktore ma jajko, tych plastików i moim zdaniem kazdy gsxf powinien być chłodzony olejem...