Pomoc w ocenie GSX-F.
Witam, z góry przepraszam, że w hydepark'u ale nie wiedziałem gdzie wsadzić ten temat.
W związku z tym, że poszukuje GSX-F (najlepiej zamiana auto na moto) z rocznika powyżej 2000, chciałbym abyście mi doradzili czy warto zainteresować się tym motocyklem?
Wstępny kontakt nawiązałem.
Właściciel tłumaczy, ze kupił moto od komornika we Francji.
Bezwypadkowe i stan idealny. Ile w tym prawdy?
Czy takie malowanie jest standardowe, czy ktoś tu coś mieszał?
Co sprawdzić przy bliższych oględzinach?
Jeśli macie jakieś obiekcje, proszę pisać.
Wyraźcie swoje opinie, bo chciałbym sprawdzić moto póki pogoda dopisuje.
Ogólne pytanie: warto się zamienić?
oto link do ogłoszenia: http://otomoto.pl/suzuki-gsx-f-katana-M1526065.html
Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.
W związku z tym, że poszukuje GSX-F (najlepiej zamiana auto na moto) z rocznika powyżej 2000, chciałbym abyście mi doradzili czy warto zainteresować się tym motocyklem?
Wstępny kontakt nawiązałem.
Właściciel tłumaczy, ze kupił moto od komornika we Francji.
Bezwypadkowe i stan idealny. Ile w tym prawdy?
Czy takie malowanie jest standardowe, czy ktoś tu coś mieszał?
Co sprawdzić przy bliższych oględzinach?
Jeśli macie jakieś obiekcje, proszę pisać.
Wyraźcie swoje opinie, bo chciałbym sprawdzić moto póki pogoda dopisuje.
Ogólne pytanie: warto się zamienić?
oto link do ogłoszenia: http://otomoto.pl/suzuki-gsx-f-katana-M1526065.html
Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.