Strona 1 z 1

Na to trzeba uwazac

PostNapisane: sobota, 5 grudnia 2009, 07:14
przez firefox

PostNapisane: wtorek, 8 grudnia 2009, 08:36
przez ZiGi
Trzeba jeździć ze zdrowym rozsądkiem i nie kręcić się po obwodnicy Oleśnicy :P