Strona 1 z 1

Kluby MC w niemczech

PostNapisane: wtorek, 8 grudnia 2009, 12:52
przez firefox
Fajna wojna, fajne "kluby motocyklowe"

http://wiadomosci.onet.pl/1588322,2678,3,kioskart.html

PostNapisane: wtorek, 8 grudnia 2009, 13:21
przez guardian_angel
To ja chcę do Hells Angels :)

PostNapisane: wtorek, 8 grudnia 2009, 13:36
przez firefox
Czyli do wedkarzy :P