Strona 1 z 1

Pomysły na prezent dla motocyklisty

PostNapisane: środa, 9 grudnia 2009, 22:36
przez zolwik
Witam ,
Mój znajomy niedługo zmienia swój stan cywilny ,jest motocyklista z znajomymi chcemy się złożyć na jakiś fajny prezent lecz nic nikomu nie przychodzi na myśl, koszt to do ok 400-500 złociszy.
Macie pomysł pomóżcie :zapytanie:

Oczywiście nie tylko tu wypowiedajcie się od nośnie mojejego pytania.

PostNapisane: środa, 9 grudnia 2009, 22:58
przez Pit
navka, tankbag, podgrzewane manetki, kuferek, xenony jest dużo tego stricte pod moto, aeorograf jakiś tematyczny :roll: jest tego trochę

PostNapisane: niedziela, 13 grudnia 2009, 11:24
przez zolwik
Pit84 no jest dużo rzeczy lecz musi być coś trafionego (bo nie trafionych jest dużo i i tylko zapychają piwnice)

Tu jest dużo gadżetów , na prezent. Lecz zrzucać się na coś za np.40zł to aż głupio.

PostNapisane: niedziela, 13 grudnia 2009, 11:37
przez TasmaN
Zolwik.. na stronie motoakcesoria.pl jest dzial z gadzetami, fajne rzeczy tam maja... zajrzyj.

Jest tam taki model silnika V2 podlaczany na USB. Odpala sie go, zmienia biegi... :D :D