Hmm.. trzeba kurs przejść Jakieś konkretne wymagania, bo coś strona jakś pusta u mnie
Napisane: czwartek, 10 grudnia 2009, 23:37
przez BiEdRoN
rozawalilo mnie to ogloszenie a najlepsze jest
Wymagania :
* ponadprzeciętna sprawność fizyczna * łatwość w nawiązywaniu nowych znajomości
* poczucie humoru
* umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych
* otwartość na nowe doświadczenia i eksperymenty będzie dodatkowym atutem
Opis stanowiska
* Do Twoich obowiązków należeć będzie:
* promowanie marki w trakcie spotkań z partnerami
* testowanie produktów Rosetex w najróżniejszych sytuacjach
* zamieszczanie gorących wpisów na forum