Strona 1 z 1

Praca

PostNapisane: czwartek, 10 grudnia 2009, 09:37
przez firefox

PostNapisane: czwartek, 10 grudnia 2009, 09:40
przez zolwik
Ok biore, :lol:

PostNapisane: czwartek, 10 grudnia 2009, 09:42
przez firefox
A masz odpowiednie kwalifikacje ??

PostNapisane: czwartek, 10 grudnia 2009, 12:58
przez zolwik
Hmm.. trzeba kurs przejść :P
Jakieś konkretne wymagania, bo coś strona jakś pusta u mnie

PostNapisane: czwartek, 10 grudnia 2009, 23:37
przez BiEdRoN
rozawalilo mnie to ogloszenie a najlepsze jest

Wymagania :

* ponadprzeciętna sprawność fizyczna
* łatwość w nawiązywaniu nowych znajomości
* poczucie humoru
* umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych
* otwartość na nowe doświadczenia i eksperymenty będzie dodatkowym atutem

Opis stanowiska

* Do Twoich obowiązków należeć będzie:
* promowanie marki w trakcie spotkań z partnerami
* testowanie produktów Rosetex w najróżniejszych sytuacjach
* zamieszczanie gorących wpisów na forum