Strona 1 z 1

Zeby nie bylo nudno dodalem tag youtube :)

PostNapisane: czwartek, 10 grudnia 2009, 13:31
przez firefox
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=pWnb4rPMUac&feature=player_embedded#[/youtube]

PostNapisane: czwartek, 10 grudnia 2009, 15:18
przez ZiGi
No teraz to mi się podoba :yahoo: i wcale nie chodzi mi o ten filmik tylko o TAG :D

PostNapisane: sobota, 9 stycznia 2010, 11:04
przez zolwik
No i w roli głównej Hayka :D
(czyżby przypadek?)

PostNapisane: sobota, 9 stycznia 2010, 13:35
przez Mars
zolwik napisał(a):No i w roli głównej Hayka :D
(czyżby przypadek?)


Psipadek??? :diabel:

PostNapisane: sobota, 9 stycznia 2010, 13:38
przez firefox
OOOOoo jaki zbieg okolicznosci :P