Strona 1 z 1

Inne hobby ?

PostNapisane: niedziela, 13 grudnia 2009, 10:19
przez reddevill
Ja oprócz zabawy na moto zajmuję się jeszcze akwarystyką i terrarystyką zapraszam na swoją stronę.

PostNapisane: niedziela, 13 grudnia 2009, 11:23
przez TasmaN
czesc,

ja raczej innego hobby nie mam,ale... jakis czas temu plywalem zrobilem patent i plywalem zaglowkami oraz troche sie bawilem w Capoeira.

PostNapisane: niedziela, 13 grudnia 2009, 11:29
przez guardian_angel
O Tasman no to AHOJ, stopy wody pod kilem, bo ja też pływam sprzętem z żaglami :), a poza tym lubię majsterkować, budować, remontować, projektować i naprawiać różne rzeczy - wszystko to co każdy mężczyzna powinien umieć zrobić, no oprócz robienia dzieci i wynoszenia śmieci bo to akurat jest zakodowane w naszym DNA :)

PostNapisane: niedziela, 13 grudnia 2009, 11:35
przez TasmaN
Guardian... ciiicho z tymi smieciami bo jak moja zona to przeczyta to mi bedzie wypominac ze posiadam bledy genetyczne :D :D

A tak BTW to na jakis kilkudniowy rejsik po mazurach sie musimy w lecie ustawic :)

PostNapisane: niedziela, 13 grudnia 2009, 11:37
przez zolwik
Dobry temat , ha a ja mam wszech stronne zainteresowanie.
Moje dodatkowe hobby to stolarstwo, elektryka, ze sportu niedawno armwrestling.

TasmaN o widzę Capoeira, warto się to bawić ?

PostNapisane: niedziela, 13 grudnia 2009, 11:47
przez guardian_angel
zolwik, jeśli chcesz nabawić się skoliozy to warto :)

PostNapisane: niedziela, 13 grudnia 2009, 11:50
przez TasmaN
zolwik napisał(a):
TasmaN o widzę Capoeira, warto się to bawić ?


Jesli szukasz czegos dla zabawy, rozrywki, zastrzyku endorfin do mozgu to polecam na 100%.
Jesli samoobrona to Capo IMO miernie do tego pasuje.

A tak BTW to jak sie wchodzilo na sale (prowadzil brazylijczyk), muzyka, spiewy a'la samba brazylijska to nawet w zimie czulem sie jak na plazy w Bahia... poezja... :) :) moze kiedys wroce do tego...

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=WxGZuC5VaK8[/youtube]

P.S.
co to jest armwrestling?

P.S.2
co mi nie dziala wklejanie tego JuTuba :evil:[/youtube]

Re: Inne hobby ?

PostNapisane: niedziela, 13 grudnia 2009, 11:52
przez TasmaN
reddevill napisał(a):Ja oprócz zabawy na moto zajmuję się jeszcze akwarystyką i terrarystyką zapraszam na swoją stronę.



a tu bym mial do Ciebie niedlugo biznes :) od dawna chodzi za mna akwarium w domu ale nie mam zielonego pojecia o temacie :)

Na razie Paula (zona) musi ochlonac po nowym szczurku w domu - Rysiek sie okazal samiczka :D:D:D:D:D

PostNapisane: niedziela, 13 grudnia 2009, 12:06
przez zolwik
TasmaN napisał(a):P.S.
co to jest armwrestling?


Siłowanie się na ręce

PostNapisane: poniedziałek, 14 grudnia 2009, 01:36
przez Mars
Od zeszłego roku powróciłem do modelarstwa, a konkretnie zacząłem latać śmigłowcami RC. Od miesiąca jestem posiadaczem/ pilotem Lamy V4 2,4 GHz. Linki do zdjęć: Lama V4 oraz radio

PostNapisane: poniedziałek, 14 grudnia 2009, 09:12
przez guardian_angel
Spalinowy czy elektryczny ? Zawsze mnie ciągneło do zbudowania Monster Trucka z silnikiem spalinowym na RC

PostNapisane: poniedziałek, 14 grudnia 2009, 10:12
przez pegaz
Chetnie dolacze do zeglarzy. Mam patent zeglarza od kilku lat, ale nie plywalem dosc dawno. Pomysl Tasmana mi sie podoba.

PostNapisane: poniedziałek, 14 grudnia 2009, 14:03
przez Mars
guardian_angel napisał(a):Spalinowy czy elektryczny ?


Elektryk. Na spalinowca przyjdzie czas...

PostNapisane: poniedziałek, 14 grudnia 2009, 14:23
przez PozytywnieZakreconyWariat
Tasman widze ze nie tylko ja uprawiale Capoeire :)
Chodzilem do FICAG (Fundacao Internacional Capoeira Artes das Gerais)

http://www.capoeira.com.pl/

Polecam,jak ktos chce sie wyzyc....wypocic a przy tym wysmienicie bawic :)

Hobby...akurat ostatnimi czasy wkrecilem sie w bieganie.Kiedys byl Parkour....ale kregoslup dawal sie znac :P

PostNapisane: poniedziałek, 14 grudnia 2009, 15:28
przez TasmaN
PozytywnieZakreconyWariat napisał(a):Chodzilem do FICAG (Fundacao Internacional Capoeira Artes das Gerais)




To moze mala Roda na zlocie :)

Ja Beribazu :)

PostNapisane: poniedziałek, 14 grudnia 2009, 15:49
przez firefox
Panowie, najpierw zlot trzeba zrobic a pozniej sie pokochacie w rytmie "Beribazu"

PostNapisane: poniedziałek, 14 grudnia 2009, 18:33
przez PozytywnieZakreconyWariat
Hehe do czasu zlotu to pewnie juz nie bede mial GSXFa...ale jak pozwolicie to przyjade :)

Tasman,kto wie...ale juz dawno nie cwiczylem :gitara:

PostNapisane: poniedziałek, 14 grudnia 2009, 19:32
przez Bochen
Ja się interesuje malarstwem, rzeźbą, fotografią, rysunkiem, historią sztuki (z tą grupą zainteresowań wiążę przyszłość), ASG, mam swoją kapelę bluesową, w zimie jężdżę na desce.

PostNapisane: wtorek, 15 grudnia 2009, 08:35
przez miki1406
Ja to generalnie interesuje się wszystkim :P W kolejności to motocykle, autka (w szczególności Opel i BMW), elektronika pojazdowa, elektronika ogólna wraz z kserokopiarkami (w tej branży pracuje, jestem technikiem serwisu kserokopiarek) :diabel: