Inne hobby ?
Ja oprócz zabawy na moto zajmuję się jeszcze akwarystyką i terrarystyką zapraszam na swoją stronę.
zolwik napisał(a):
TasmaN o widzę Capoeira, warto się to bawić ?
reddevill napisał(a):Ja oprócz zabawy na moto zajmuję się jeszcze akwarystyką i terrarystyką zapraszam na swoją stronę.
TasmaN napisał(a):P.S.
co to jest armwrestling?
guardian_angel napisał(a):Spalinowy czy elektryczny ?
PozytywnieZakreconyWariat napisał(a):Chodzilem do FICAG (Fundacao Internacional Capoeira Artes das Gerais)

