Strona 1 z 1

Życzenia

PostNapisane: wtorek, 22 grudnia 2009, 15:17
przez diabLica
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku życzę,
aby ich radosna atmosfera towarzyszyła Wam przez cały następny rok,
abyście mieli zawsze czas na rzeczy naprawdę ważne
oraz aby Rok 2010 był lepszy od obecnego...
Zdrowych, radosnych , rodzinnych i pełnych miłości Świąt...
i oczywiście wymarzonych prezentów pod choinka 8)



p.s. wiem, że do Świąt jeszcze dwa dni ale moje Święta w tym roku nie bedą takie jak być powinny stad wczesniejsze zyczenia...

PostNapisane: wtorek, 22 grudnia 2009, 18:20
przez unio
Wzajemnie Diablątko, również dla wszystkich Wesołych Świąt i udanego Sylwestra

PostNapisane: wtorek, 22 grudnia 2009, 18:41
przez zolwik
Dziekuje i wzajemność

____________________$$$
_____________________$$$$$
___________________$$$$$$
_________________$$$$$$$
_______________$$$$$$$$_$$$$$$$$$$
______________$$$$$$$$$$$$$$$$$$
_____________$$$$$$$$$$$$$$$
____________$$$$$$$$$$$$$
___________$$$$$$$$$$$$
__________$$$$$$$$$$
_________$$$$$$$$$
________$$$$$$$$
_______$$$$$$$
______$$$$$$
______$$$$$
______$$$$
______$$$$
______$$$_____$
$______$$___$$
__$$$$$$$$$$$
___$$$$$$$$$
____$$$$$$$$$
___$$$$$$$$$$$$$
__$$$$$$$$$$$$$$$
__$$$$$$$$$$$____$
$_____$$$$
_______$$$
________$

Małą gwiazdkę przed świętami
Przyjmij proszę z życzeniami
Może spełni się marzenie
Białe Boże Narodzenie
Lub, gdy przyjdzie Ci ochota
Niech to będzie gwiazdka złota
Bo, gdy spada taka z nieba
Wtedy zawsze marzyc trzeba
No, a jeśli tak się zdarzy,
Że srebrzysta ci się marzy
Możesz także taką zdobyć
I choinkę nią ozdobić
Gwiazda, gwiazdce zamrugała
I choinka lśni już cała
Naszych marzeń jest spełnieniem
Bo jest piękna jak marzenie
A pomarzyć czasem trzeba
Każdy pragnie gwiazdki z nieba.

WESOŁYCH ŚWIĄT ŻYCZY ŻÓŁWIK

PostNapisane: wtorek, 22 grudnia 2009, 20:05
przez guardian_angel
Życzę Wam drodzy forumowicze udanych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w rodzinnym gronie, w cieple i blasku ognia świecy z wigilijnego stołu, a także tyle samo wyjazdów i powrotów na 2 kołach, a także na 4 kołach jeśli wyjeżdzacie do rodziny na święta.
Na nadchodzący Nowy Rok życzę Wam wszystkiego najlepszego, niech wszystko się układa po waszej myśli, mniej problemów i zmartwień i niech to cholerne paliwo kosztuje mniej niż 4 zł za litr :)

WESOŁYCH ŚWIĄT I DOSIEGO ROKU
życzy
guardian_angel
[junior admin]

PostNapisane: środa, 23 grudnia 2009, 11:37
przez pegaz
Zdrowych, wesolych swiat i wszystkiego dobrego w Nowym Roku.

PostNapisane: środa, 23 grudnia 2009, 15:08
przez dosiek77
Wszystkiego Najlepszego. Spełnienia marzeń i dużo zdrowia :D

PostNapisane: środa, 23 grudnia 2009, 15:34
przez Rychu
Cóź ja mogę napisać po tak pięknych i dobrych życzeniach.
Pozostaje mi tylko powiedziec:

Ho Ho Ho Marry Christmass:)

Wesołych Świąt:)

PostNapisane: środa, 23 grudnia 2009, 17:58
przez Byniu
A ja Wam wszystkim życzę,byście mieli lepiej ode mnie :D :D :D
a nadchodzący rok będzie należał do motomaniaków :gitara: :gitara: :gitara:

PostNapisane: czwartek, 24 grudnia 2009, 14:03
przez CINEK
wszystkiego najlepszego jajcarze wesołych świąt :D

PostNapisane: czwartek, 24 grudnia 2009, 14:14
przez Melman
Życzę wszystkim zdrowych i radosnych świąt. Aby nowy sezon rozpoczął się jak najszybciej :moto:

PostNapisane: czwartek, 24 grudnia 2009, 14:29
przez mynka_uk
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt Bożego Narodzenia. Chciałbym wam życzyć taniej benzyny, szeokich dróg i braku piachu na zakrętach... Mynka

PostNapisane: czwartek, 24 grudnia 2009, 15:24
przez TasmaN
Spokojnych i Wesolych Świąt, a na Nowy Rok:

... Zlotów udanych, gaźników wyregulowanych, przyczepności bez końca i w Sezonie dużo słońca..."

:)

PostNapisane: czwartek, 24 grudnia 2009, 17:24
przez kyrtap87
Zdrowych i spokojnych Świąt

PostNapisane: czwartek, 31 grudnia 2009, 10:37
przez diabLica
przepis na nowy rok ;)

Wziąć dwanaście miesięcy,
obmyć je dobrze do czysta
z goryczy, chciwości, pedanterii i lęku
i podzielić każdy miesiąc na 30 albo 31 części,
tak żeby zapasu starczyło akuratnie na rok.
Każdy dzionek przyrządza się oddzielnie,
biorąc po jednej części pracy
i dwie części wesołości i humoru.
Dodać do tego trzy kopiaste łyżki optymizmu,
łyżeczkę tolerancji,
ziarnko ironii
i szczyptę taktu.
Następnie masę tę polewa się obficie miłością.
Gotowe danie ozdobić bukiecikami małych uprzejmości
i podawać codziennie z pogodą ducha
i porządną filiżanką ożywczej herbaty.

Catharina Elisabeth Goethe


wszystkiego dobrego w nadchodzącym 2010 roku :browar:

i obysmy za rok składali sobie zyczenia w nie mniejszym składzie

PostNapisane: czwartek, 31 grudnia 2009, 20:17
przez mynka_uk
Wszystkiego najlepszego w nowym roku ; ;) ;) ;) ;)