Strona 1 z 1

Ech... zatesknilem za sezonem :(

PostNapisane: sobota, 2 stycznia 2010, 01:31
przez TasmaN
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=bNgmeCxlCdQ[/youtube]

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ljeqtFp5sL4[/youtube]

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=KXVdaObRB-I[/youtube]