Forum Suzuki GSXF 600/650/750
www.gsxf.pl
http://www.gsxf.pl/
Przygotowanie moto na zime ;)))
http://www.gsxf.pl/viewtopic.php?f=9&t=952
Strona
1
z
1
Przygotowanie moto na zime ;)))
Napisane:
niedziela, 3 stycznia 2010, 15:01
przez
TasmaN
Napisane:
niedziela, 3 stycznia 2010, 21:48
przez
Byniu
aleś Ją rozpatroszył
Napisane:
niedziela, 3 stycznia 2010, 21:51
przez
TasmaN
szukam tych 92 KM co w instrukcji pisali
Napisane:
niedziela, 3 stycznia 2010, 21:56
przez
Byniu
jak dobrze poszukasz to znajdziesz czterech murzynów i szesnaście wętli
Napisane:
poniedziałek, 4 stycznia 2010, 16:29
przez
ZiGi
EEeetam rozpatroszył, trzeba było widzieć jak moja Suza wyglądała jak zmieniałem rozrząd