Strona 1 z 1

Przygotowanie moto na zime ;)))

PostNapisane: niedziela, 3 stycznia 2010, 15:01
przez TasmaN
Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

PostNapisane: niedziela, 3 stycznia 2010, 21:48
przez Byniu
aleś Ją rozpatroszył :zapytanie:

PostNapisane: niedziela, 3 stycznia 2010, 21:51
przez TasmaN
szukam tych 92 KM co w instrukcji pisali :D :D :D

PostNapisane: niedziela, 3 stycznia 2010, 21:56
przez Byniu
jak dobrze poszukasz to znajdziesz czterech murzynów i szesnaście wętli :lol:

PostNapisane: poniedziałek, 4 stycznia 2010, 16:29
przez ZiGi
EEeetam rozpatroszył, trzeba było widzieć jak moja Suza wyglądała jak zmieniałem rozrząd :D