Strona 1 z 1

Motywator :)

PostNapisane: niedziela, 3 stycznia 2010, 21:04
przez TasmaN
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=NjgeLX8iqB8[/youtube]

PostNapisane: niedziela, 3 stycznia 2010, 21:08
przez TasmaN
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=2kIXDssKFg4&feature=related[/youtube]

PostNapisane: poniedziałek, 4 stycznia 2010, 16:49
przez zolwik
Coś mi się wydaje że niedługo w profilu Ojca tasiora bedzie HD :P

PostNapisane: poniedziałek, 4 stycznia 2010, 18:40
przez TasmaN
ano chodzilo mi po glowie ostatnio co nieco.. :D moze jaka Magna 1100

PostNapisane: środa, 6 stycznia 2010, 14:29
przez guardian_angel
Zostań z nami !, zostań z nami !