Strona 1 z 1

:D :D :D

PostNapisane: niedziela, 3 stycznia 2010, 21:15
przez TasmaN
HEJ PANIENKI POSLUCHAJCIE... :diabel: :diabel: :diabel: :gitara: :gitara: :gitara:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=yx-IjUuZ8zE[/youtube]

PostNapisane: niedziela, 3 stycznia 2010, 21:15
przez TasmaN
spokojnie... to tylko Zespol Odstawienny Motocykla... ;)

PostNapisane: niedziela, 3 stycznia 2010, 21:22
przez TasmaN
NO RZESZ KURWA ! NIE WYTRZYMAM BEZ JAZDY NA MOTO :fire: :fire: :fire: :fire:


[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=xLWZ5FcflxU[/youtube]

[ Komentarz dodany przez: ZiGi: 04-01-10, 16:31 ]
Ten post jest totalnie do wyj....nia :P