Strona 1 z 1

Chłopaki z Motospyke

PostNapisane: czwartek, 7 stycznia 2010, 13:58
przez Kacper
Witam,

Filmik o ludziach z klubu Motospyke z małopolskiego. Nieźle się składają, maszyny też niezłe:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=_CJe3l0VUEw&feature=related[/youtube]
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=wAvqe0g25oA[/youtube]