Chłopaki z Motospyke
Witam,
Filmik o ludziach z klubu Motospyke z małopolskiego. Nieźle się składają, maszyny też niezłe:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=_CJe3l0VUEw&feature=related[/youtube]
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=wAvqe0g25oA[/youtube]
Filmik o ludziach z klubu Motospyke z małopolskiego. Nieźle się składają, maszyny też niezłe:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=_CJe3l0VUEw&feature=related[/youtube]
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=wAvqe0g25oA[/youtube]