Strona 1 z 1

cirliderki :D

PostNapisane: czwartek, 7 stycznia 2010, 20:39
przez TasmaN
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ohwFlrt1LW0[/youtube]

PostNapisane: czwartek, 7 stycznia 2010, 21:22
przez zolwik
No ładny dzwon :lol:

PostNapisane: czwartek, 7 stycznia 2010, 22:06
przez TasmaN
no... i to jeszcze w adidaskach i bez kasku :D :D :D

PostNapisane: piątek, 8 stycznia 2010, 08:08
przez firefox
Zajebiste :P

PostNapisane: piątek, 8 stycznia 2010, 08:13
przez firefox
No to tu tez cos fajnego o polkach [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=iUUL9WaGQOk&feature=related[/youtube]

PostNapisane: piątek, 8 stycznia 2010, 09:12
przez guardian_angel
1 film, jak obejrzałem to też mnie zabolało :)
2 film, młode dupy są głupsze niż nam się wydaje :)