Strona 1 z 1

moje wierszę

PostNapisane: czwartek, 7 stycznia 2010, 22:09
przez TasmaN
bo moj kolega to EasyRider,
kupil Harleya, mial z tego frajde...
ale ja jestem chlopak bombowy,
to se kupilem motur sportowy...,
zaraz poczulem zew motocyklisty,
ale tu na wsi to grunt blotnisty...
a ze jezdzilem zwykle na baku,
to sie wjebalem w pole z burakow,
a ze to byly buraki pastewne,
to o Moj Boze, jak w nie nie jebne...
no i popsulem motur sportowy,
nie mialem kasy na drugi, nowy...
a raz widzialem, gdzies sytuacje,
w otwartym kasku, wiatr i wibracje,
to pomyslalem, jasna cholera,
to moze teraz wezme choppera,
no ale sasiad, co to jest gejem,
widzialem wlasnie jechal Harleyem,
i pomyslalem: nie jestem ciotą
nie mam na sporta, to chodze piechotą


P.S.
tylko poblogoslawic ta jebana zime :fire: :fire: :fire: :fire: :fire: :fire: :fire:

PostNapisane: czwartek, 7 stycznia 2010, 22:13
przez Byniu
amen...

PostNapisane: piątek, 8 stycznia 2010, 17:21
przez DiElektryk
Kiedy tak czytam Twe wypociny
na mojej twarzy przeróżne miny
powykręcało mordę mi całą
teraz mnie w kasku będzie bolało
Tasman niedobry, tasman jest zły
on moją buźkę chce popsuć mi!
Ze śmiechu cieżko dojśc mi do siebie
chyba poleżę jeszcze na glebie...


Tasior sklecił niezły wypasior :P

PostNapisane: piątek, 8 stycznia 2010, 22:30
przez Bochen
To prawie jak Słowacki vs Mickiewicz. Są jeszcze gdzieś te stare tematy z naszymi rymowankami, bo można by jakiś tomik wydać :D??

PostNapisane: sobota, 19 czerwca 2010, 16:00
przez Nyuno
Są gdzieś są...

Tasman walnij jakiegoś ryma o tym jak to Ciebie boli brak motocykla :)

PostNapisane: sobota, 19 czerwca 2010, 18:53
przez Budzik
xD

ale co ty TasmaN masz do chopperkow? :P

PostNapisane: niedziela, 20 czerwca 2010, 00:36
przez DiElektryk
Fraszka - na Tasmana :)

Tass jest chłop nie od parady,
byle chopp nie daje rady.
On i chopper dwa bieguny,
nie ma jak palenie gumy.
Zatem sportem chłop poginał,
sezon, dwa ale już finał.
Bo w nim laczek był za wąski,
teraz szuka On nawiązki.
Kupi sporta prawdziwego,
spali kapcia szerokiego.

:P

Pozdro!

PostNapisane: niedziela, 20 czerwca 2010, 09:33
przez Budzik
nieno panowie zamiast tych spotkan czwartkowych to ja bym zrboil wieczorki literackie ;]

PostNapisane: poniedziałek, 28 czerwca 2010, 05:43
przez Bones
O widzę że inspiracją Tasmana był utworem zespołu Grupa Furmana - ETZ ;)

PostNapisane: poniedziałek, 28 czerwca 2010, 11:55
przez Nyuno
Dzisiaj Tasman napisał do mnie:
Jezdzic, smigac, zapierdalac...
Szafe zamknac, gume zjarac.
Pic, pierdolic, nie zalowac...
Jezdzic szybko, nie preclowac :p

:brawo:

PostNapisane: poniedziałek, 28 czerwca 2010, 12:22
przez Budzik
cisnie tasmana i na wiersze i na jazde :D

PostNapisane: czwartek, 1 lipca 2010, 17:14
przez vika
jestem w szoku :D

PostNapisane: czwartek, 1 lipca 2010, 18:11
przez Nyuno
A może dorzucisz coś od siebie i nas zaszokujesz?

PostNapisane: piątek, 2 lipca 2010, 09:10
przez vika
Nie no ja raczej w te strone utalentowana nie jestem ;> ;]

PostNapisane: piątek, 2 lipca 2010, 16:21
przez Nyuno
Tu nie chodzi o talent tylko o zgranie w grupie ;)