Dlaczego warto miec hayke????

Hulaj dusza Piekła nie ma ;)

Dlaczego warto miec hayke????

Postprzez firefox » wtorek, 12 stycznia 2010, 11:48

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=U5BBiYV4ESk&feature=player_embedded#[/youtube]
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez zolwik » wtorek, 12 stycznia 2010, 15:45

O we w pięte komara , w komplecie dają i wejsji podstawowej ? :P

FF po tym filmie to wszyscy przeżuca się na hayke i bedzie trzeba nazwę lub 4um zmienić.
JA TU TYLKO SPRZĄTAM !!!
Avatar użytkownika
zolwik
 
Posty: 2115
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 10:21
Lokalizacja: Nie daleko Gdyni

Postprzez firefox » wtorek, 12 stycznia 2010, 16:29

Skoro tak to pokaze to co niektorym mowilem. 200 na budziku i w granicach 6 tys obrotow :P

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ohKO5-XxzPg[/youtube]
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez zolwik » wtorek, 12 stycznia 2010, 17:22

Jak dla mnie atrakcje w pierwszym zachęcające . :shock:
O w łydke jeża wy jeżdzicie takimi prędkościami ,ja zawsze wg przepisów :diabel:
JA TU TYLKO SPRZĄTAM !!!
Avatar użytkownika
zolwik
 
Posty: 2115
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 10:21
Lokalizacja: Nie daleko Gdyni

Postprzez Byniu » wtorek, 12 stycznia 2010, 20:44

za te nogi na kierownicy bym ją :paluj: :diabel:
Ps.
czy istnieją w Polsce drogi by się poruszać "tak znacznie" :P
No risk no fun
Byniu
 
Posty: 375
Dołączył(a): wtorek, 16 czerwca 2009, 16:12
Lokalizacja: Wszeliwy

Postprzez TasmaN » wtorek, 12 stycznia 2010, 21:06

a jakby obcasami lakier porysowala ?? :o

a sio z tymi kopytami z kierownicy :niepitol:

Hayka miodzio :) az sie kurde zlapalem na tym ze na Hayke najpierw patrzylem a pozniej na laske :/ Leczyc sie juz czy jeszcze nie ?? :D :D
TasmaN
 

Postprzez TasmaN » wtorek, 12 stycznia 2010, 21:07

Fire, bo jak sie nakrece to Jajko bedzie na hadel szlo na wiosne... :nono: :D
TasmaN
 

Postprzez zolwik » wtorek, 12 stycznia 2010, 21:15

TasmaN napisał(a):na Hayke najpierw patrzylem a pozniej na laske :/ Leczyc sie juz czy jeszcze nie ?? :D :D


A ja na odwrót , to kto tu ma się leczyć :lol:
JA TU TYLKO SPRZĄTAM !!!
Avatar użytkownika
zolwik
 
Posty: 2115
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 10:21
Lokalizacja: Nie daleko Gdyni

Postprzez firefox » wtorek, 12 stycznia 2010, 21:16

O to chodzi :)
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Byniu » wtorek, 12 stycznia 2010, 21:32

TasmaN napisał(a):Fire, bo jak sie nakrece to Jajko bedzie na hadel szlo na wiosne... :nono: :D

Tasman :niepitol: teraz lepiej ?czy mam powtórzyć :)
No risk no fun
Byniu
 
Posty: 375
Dołączył(a): wtorek, 16 czerwca 2009, 16:12
Lokalizacja: Wszeliwy

Postprzez Loku » środa, 13 stycznia 2010, 10:11

Jak już sie tak wyjeźdze na moim jajku tak na maksa to nastepny motocykl jai kupie bedzie tylko i wyłącznie haya ;)
Loku
 

Postprzez Pit » środa, 13 stycznia 2010, 20:56

JA TEŻ O NIEJ MARZĘ;))) ALE JESZCZE NIE TERAZ ;((( JAKBY CO BĘDZIE NAS WIĘCEJ ZNAJOMYCH NA FORUM HAYKI;))) :diabel:
Avatar użytkownika
Pit
 
Posty: 240
Dołączył(a): poniedziałek, 23 marca 2009, 21:41
Lokalizacja: GRABOWNICA/KRAKÓW

Postprzez miki1406 » piątek, 15 stycznia 2010, 09:51

Hehe... Jedyny słuszny kolor... włosów :P Ta czarna ma trochę niezgrabny tyłek, ale ujdzie :mrgreen:
miki1406
 


Powrót do HYDEPARK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron