Strona 1 z 1

Dlaczego warto miec hayke????

PostNapisane: wtorek, 12 stycznia 2010, 11:48
przez firefox
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=U5BBiYV4ESk&feature=player_embedded#[/youtube]

PostNapisane: wtorek, 12 stycznia 2010, 15:45
przez zolwik
O we w pięte komara , w komplecie dają i wejsji podstawowej ? :P

FF po tym filmie to wszyscy przeżuca się na hayke i bedzie trzeba nazwę lub 4um zmienić.

PostNapisane: wtorek, 12 stycznia 2010, 16:29
przez firefox
Skoro tak to pokaze to co niektorym mowilem. 200 na budziku i w granicach 6 tys obrotow :P

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ohKO5-XxzPg[/youtube]

PostNapisane: wtorek, 12 stycznia 2010, 17:22
przez zolwik
Jak dla mnie atrakcje w pierwszym zachęcające . :shock:
O w łydke jeża wy jeżdzicie takimi prędkościami ,ja zawsze wg przepisów :diabel:

PostNapisane: wtorek, 12 stycznia 2010, 20:44
przez Byniu
za te nogi na kierownicy bym ją :paluj: :diabel:
Ps.
czy istnieją w Polsce drogi by się poruszać "tak znacznie" :P

PostNapisane: wtorek, 12 stycznia 2010, 21:06
przez TasmaN
a jakby obcasami lakier porysowala ?? :o

a sio z tymi kopytami z kierownicy :niepitol:

Hayka miodzio :) az sie kurde zlapalem na tym ze na Hayke najpierw patrzylem a pozniej na laske :/ Leczyc sie juz czy jeszcze nie ?? :D :D

PostNapisane: wtorek, 12 stycznia 2010, 21:07
przez TasmaN
Fire, bo jak sie nakrece to Jajko bedzie na hadel szlo na wiosne... :nono: :D

PostNapisane: wtorek, 12 stycznia 2010, 21:15
przez zolwik
TasmaN napisał(a):na Hayke najpierw patrzylem a pozniej na laske :/ Leczyc sie juz czy jeszcze nie ?? :D :D


A ja na odwrót , to kto tu ma się leczyć :lol:

PostNapisane: wtorek, 12 stycznia 2010, 21:16
przez firefox
O to chodzi :)

PostNapisane: wtorek, 12 stycznia 2010, 21:32
przez Byniu
TasmaN napisał(a):Fire, bo jak sie nakrece to Jajko bedzie na hadel szlo na wiosne... :nono: :D

Tasman :niepitol: teraz lepiej ?czy mam powtórzyć :)

PostNapisane: środa, 13 stycznia 2010, 10:11
przez Loku
Jak już sie tak wyjeźdze na moim jajku tak na maksa to nastepny motocykl jai kupie bedzie tylko i wyłącznie haya ;)

PostNapisane: środa, 13 stycznia 2010, 20:56
przez Pit
JA TEŻ O NIEJ MARZĘ;))) ALE JESZCZE NIE TERAZ ;((( JAKBY CO BĘDZIE NAS WIĘCEJ ZNAJOMYCH NA FORUM HAYKI;))) :diabel:

PostNapisane: piątek, 15 stycznia 2010, 09:51
przez miki1406
Hehe... Jedyny słuszny kolor... włosów :P Ta czarna ma trochę niezgrabny tyłek, ale ujdzie :mrgreen: