Dlaczego warto miec hayke????
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=U5BBiYV4ESk&feature=player_embedded#[/youtube]

TasmaN napisał(a):na Hayke najpierw patrzylem a pozniej na laskeLeczyc sie juz czy jeszcze nie ??
![]()
TasmaN napisał(a):Fire, bo jak sie nakrece to Jajko bedzie na hadel szlo na wiosne...![]()
teraz lepiej ?czy mam powtórzyć 