CŁO

Hulaj dusza Piekła nie ma ;)

CŁO

Postprzez Pit » czwartek, 14 stycznia 2010, 19:55

Czy ktoś zna jakieś triki na ominięcie cła przy zakupach np na ebayu z USA???
Wiem że do zakupionego towaru doliczają koszty transportu(jeśli cena jest wyższa od 50 baksów) do tego te złodzieje doliczają cło i VAT więc czasami kupując coś w stanach więcej płacisz za transport cło i przesyłkę jak za sam przedmiot. Jak ktoś ma jakieś doświadczenia w tej kwestii proszę się podzielić ;)
Avatar użytkownika
Pit
 
Posty: 240
Dołączył(a): poniedziałek, 23 marca 2009, 21:41
Lokalizacja: GRABOWNICA/KRAKÓW

Postprzez Bochen » piątek, 15 stycznia 2010, 17:32

Ja kupowałem pewne rzeczy z Hongkongu i dogadałem się z gośćmi, że na fakturze wypiszą 30% realnej wartości i dzięki temu cło też było o tyle tańsze.
Bochen
 


Powrót do HYDEPARK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron