CŁO
Czy ktoś zna jakieś triki na ominięcie cła przy zakupach np na ebayu z USA???
Wiem że do zakupionego towaru doliczają koszty transportu(jeśli cena jest wyższa od 50 baksów) do tego te złodzieje doliczają cło i VAT więc czasami kupując coś w stanach więcej płacisz za transport cło i przesyłkę jak za sam przedmiot. Jak ktoś ma jakieś doświadczenia w tej kwestii proszę się podzielić
Wiem że do zakupionego towaru doliczają koszty transportu(jeśli cena jest wyższa od 50 baksów) do tego te złodzieje doliczają cło i VAT więc czasami kupując coś w stanach więcej płacisz za transport cło i przesyłkę jak za sam przedmiot. Jak ktoś ma jakieś doświadczenia w tej kwestii proszę się podzielić