Strona 1 z 3

Kim będziesz po śmierci czyli REINKARNACJA

PostNapisane: wtorek, 19 stycznia 2010, 18:42
przez kosa1022
kim będe

[ Dodano: 19-01-10, 18:43 ]
bóbr kanadyjski :) :) :)

PostNapisane: wtorek, 19 stycznia 2010, 18:48
przez Pit
Rocco Siffredi :brawo: :diabel:

PostNapisane: wtorek, 19 stycznia 2010, 18:53
przez jacus-87
moja przyszłość to TUKAN.... :D

PostNapisane: wtorek, 19 stycznia 2010, 19:03
przez zolwik
O w lłytke jeża mi to wyszło : Piżmowół ,a mój plecaczek Chrabąszcz

PostNapisane: wtorek, 19 stycznia 2010, 19:16
przez Pit
zolwik napisał(a):O w lłytke jeża mi to wyszło : Piżmowół ,a mój plecaczek Chrabąszcz

Piżmowół i Chrabąszcz mission impossible :D

PostNapisane: wtorek, 19 stycznia 2010, 20:35
przez kosa1022
Mojemu plecaczkowi wyszedł ŚLIMAK buahahaha :!: :!:

PostNapisane: wtorek, 19 stycznia 2010, 21:20
przez Loku
a mi kangur rudy a Pauli Goryl

PostNapisane: wtorek, 19 stycznia 2010, 21:26
przez kosa1022
Loku napisał(a):a mi kangur rudy a Pauli Goryl


No BRAWO też ciekawe połączenie :mrgreen:

PostNapisane: wtorek, 19 stycznia 2010, 21:46
przez Loku
No a chiałe rekawiczki ze skory kangura na motocykl :?

PostNapisane: wtorek, 19 stycznia 2010, 22:01
przez firefox
Ja sowa a moja polowka leopardem :)

PostNapisane: wtorek, 19 stycznia 2010, 22:08
przez guardian_angel
Bawół przylądkowy - że jak ?

PostNapisane: wtorek, 19 stycznia 2010, 23:28
przez Bochen
pijawka :D

PostNapisane: środa, 20 stycznia 2010, 20:08
przez Byniu
bażant :P

PostNapisane: środa, 20 stycznia 2010, 21:55
przez BiEdRoN
zebra :lol:

PostNapisane: środa, 20 stycznia 2010, 22:50
przez TasmaN
ehehe... jakie fajne :D CZARNY NOSOROŻEC a zona bedzie KRABEM :D :D

PostNapisane: czwartek, 21 stycznia 2010, 08:33
przez miki1406
Będe Krukiem... Hmm zawsze to coś :P Karolina będzie świnką morską :lol: Hardcore... Jak my będziemy kopulować?!?

PostNapisane: czwartek, 21 stycznia 2010, 08:58
przez TasmaN
miki1406 napisał(a):Będe Krukiem... Hmm zawsze to coś :P Karolina będzie świnką morską :lol: Hardcore... Jak my będziemy kopulować?!?


na gałęzi w Parku albo w klatce... hmmm.... :D :D :D

a zobacz jaki ja mam problem w tej kwestii :D :D

PostNapisane: czwartek, 21 stycznia 2010, 09:40
przez adamRS
Jaguar 8)

PostNapisane: czwartek, 21 stycznia 2010, 13:58
przez Rabinger
Kleszcz z boreliozą


Chętnie ugryzę Tuska z zad i niech Blaga o litość :)

PostNapisane: czwartek, 21 stycznia 2010, 15:20
przez firefox
A Kaczor to lepszy ??? :P