
www.gsxf.pl
http://www.gsxf.pl/

zolwik napisał(a):O w lłytke jeża mi to wyszło : Piżmowół ,a mój plecaczek Chrabąszcz
Loku napisał(a):a mi kangur rudy a Pauli Goryl
miki1406 napisał(a):Będe Krukiem... Hmm zawsze to cośKarolina będzie świnką morską
Hardcore... Jak my będziemy kopulować?!?