UBEZPIECZENIA KOMUNIKACYJNE

Hulaj dusza Piekła nie ma ;)

UBEZPIECZENIA KOMUNIKACYJNE

Postprzez Krystian » czwartek, 18 marca 2010, 21:33

Reklama :mrgreen:
Polecam ubezpieczenia w AXA. Za 3.0 l płacę 360 zł :gitara:
SU NNW dla kierowcy 250 000 zł, a dla każdego pasażera po 50 000 zł.
Wychodzi korzystnie dla osób, które nie miały szkód w ciągu ostatnich 5 lat i dla osób z długim stażem.
Składkę można samemu wyliczyć na stronce: http://www.axadirect.pl Oczywiście bezpłatnie.
Podając mój numer polisy AA/1545554/00 dostajecie dodatkowo zniżkę na OC 50zł lub na pakiet OC+AC 100zł.
Co ja z tego mam?
Po skorzystaniu z mojego nr polisy dostaję bon sodexho na zakupy o wartości 50zł.
Niestety firma ubezpiecza tylko samochody osobowe :/
Pozdrawiam
Ostatnio edytowano czwartek, 18 marca 2010, 21:36 przez Krystian, łącznie edytowano 2 razy
Krystian
 

Postprzez firefox » wtorek, 20 kwietnia 2010, 12:25

Witaj,

rozumiem, ze kupujac OC do samochodu moge sie powolac na Twoj numer???
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Krystian » wtorek, 20 kwietnia 2010, 20:42

Hej, już się skończyła ta promocja więc nic to nie da.
Pozdrawiam
Krystian
 

Postprzez firefox » czwartek, 22 kwietnia 2010, 08:19

Hmm na stronie pisze:

"trwac bedzie do dnia 30.06.2010 roku"

Chyba ze ma to zwiazek z data ubezpieczenia przez Ciebie ??
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Krystian » czwartek, 22 kwietnia 2010, 14:19

To musieli przedłużyć promocję. W takim razie możesz się spokojnie na mój nr powołać.
Krystian
 

Postprzez firefox » czwartek, 22 kwietnia 2010, 15:40

No nie powolam sie, bo przepisze na siebie ubezpieczenie poprzedniego wlasciciela na siebie, oplacic do konca roku, wiec mam luzik :) Przez ponad pol roku bede jezdzic za darmoszke jesli chodzi o OC :)
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa


Powrót do HYDEPARK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość