firefox napisał(a):Prosze jak sie zna, a jakbym codzinnie na sniadanio jak danio ia na kolacje kilo ziemniakow i schabowy to po jakim czasie zeszlo by ze mnie jesli przez tydzien jaralalem cpalem i dawalem w zylo jak tylko mialem w kieszeni gotowke ???
Napisz rownanie

odnośnie dawania w żyłę to nie wiem
nie podpinałem się i nie mam zamiaru podpinać do sieci
ale duzo wody i ruchu
wszystko się wydzieli z organizmu prędzej czy później

co do równanie
schabowy jest jako 0
wiec w przypadku mnożenie zawsze bedzie ok
[ Dodano: 25-03-10, 13:44 ]Andluk napisał(a):Pytanie co jeśli rzeczywiście można wykryć do 3 miesięcy... czy da się jakoś sprawdzić ilość tego we krwi i ocenić czy paliłeś miesiąc temu czy dwa dni temu....?
tak na logikę
to czym stężenie mniejsze w organizmie to oznacza że dłuższa przerwa.
w przypadku zatrzymania przez policje to jest tak
krwi nie pobiorą chyba że jesteś na alko i to stwierdzą
test na slinę mmm
nogą zrobić jeżeli będziesz wyglądał i wzbudzał podejrzenia,
a pro po testu
kumpel zajarał za chwile musiał jechać autem
po 15 minutach kontrola
test i nic nie wykazało nie wiem jak to możliwe ale chyba zle go zrobili
