Rozpoczęcie sezonu na Jasnej Górze - 18 kwietnia 2010

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

Postprzez gladki83 » wtorek, 9 marca 2010, 13:40

Jestem za :) Bliżej terminu na pewno się zgadamy. Ode mnie też chyba jeszcze ktoś pojedzie. Co do prędkości to pewnie że delikatna turystyka :)
Co prawda ja mam wesele w sobotę 17-ego ale dam radę :) (chyba).
Ostatnio edytowano wtorek, 9 marca 2010, 13:45 przez gladki83, łącznie edytowano 1 raz
gladki83
 

Postprzez gooxes » wtorek, 9 marca 2010, 21:21

było by fajnie,
10 IV jest motoserce w ck, jadę oddać krew, a później można zrobić miting :mrgreen:
gooxes
 

Postprzez chwaju » wtorek, 9 marca 2010, 23:19

Ja lecę z Jędrzejowa, razem z kumplem, czyli na razie jest nas dwóch, dajcie znać jeśli ktoś będzie przelatywał przez Jędrzejów :mrgreen:
Avatar użytkownika
chwaju
 
Posty: 229
Dołączył(a): wtorek, 1 września 2009, 10:30
Lokalizacja: Jędrzejów

Postprzez Galileo » środa, 10 marca 2010, 07:48

Witam
Ja z moją panią już planujemy od dawna wypad do Częstochowy . Byliśmy w tamtym roku i emocje temu towarzyszące nie do opisania :). Paradę odradzam bo to męczarnia dla ludzi i sprzętu . Co do spotu w Wawie to może pod pałacem , stamtąd to już prosta droga na trasę.

Pozdro
Avatar użytkownika
Galileo
 
Posty: 81
Dołączył(a): poniedziałek, 20 kwietnia 2009, 21:42
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez gladki83 » środa, 10 marca 2010, 13:03

gooxes, Co do terminu 10 kwietnia i motoserce, to jeszcze nie wiem, bo może będę miał kolejne wesele. Ale jak będę wolny - obecny będę :)

chwaju, My będziemy lecieć przez Jędrzejów i dalej na Szczekociny, więc możemy się styknąć pod Jędrzejowem.
gladki83
 

Postprzez lukka » czwartek, 18 marca 2010, 21:45

Dobra dobra ciekawe ilu dojedzie??? W zeszłym roku było - hurraa jedziemy, miało być conajmniej 10 maszyn, jak nie więcej, a było nas 3 : Ja, Loku i Kosa1022...
PS. Loku odpuszczasz paradę w tym roku? Walisz prosto na Jasną Górę?
Avatar użytkownika
lukka
 
Posty: 124
Dołączył(a): sobota, 21 marca 2009, 22:27
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Loku » czwartek, 18 marca 2010, 22:13

lukka, Ty może w końcu jakieś piwo w Ironie, weźmiemy Rafała i Twojego brata i juz. Tak ja w tym roku prosto pod mury klasztoru, po ostatniej paradzie stwierdziłem że szkoda mi maszyny.
Loku
 

Postprzez gladki83 » czwartek, 18 marca 2010, 22:59

ja na bank lece. Powiedzcie mi - żeby od razu na jasną góre to o ktorej trzeba wjechac do Cz-wy??
gladki83
 

Postprzez lukka » czwartek, 18 marca 2010, 23:15

gladki83 napisał(a):ja na bank lece. Powiedzcie mi - żeby od razu na jasną góre to o ktorej trzeba wjechac do Cz-wy??


o 4.00 :diabel:
Avatar użytkownika
lukka
 
Posty: 124
Dołączył(a): sobota, 21 marca 2009, 22:27
Lokalizacja: Łódź

Postprzez gladki83 » czwartek, 18 marca 2010, 23:24

no nie żartuj :D o 4 to ja jeszcze z wesela nie wrócę :D:P
gladki83
 

Postprzez PozytywnieZakreconyWariat » czwartek, 18 marca 2010, 23:45

Panowie ja rok temu wyjechalem bodajże o 8 z kolegą na r6 bo zwyczajnie wczesniej bylo jeszcze dosc sporo na minusie.

Tak czy siak zmarzly nam palce a dojechaliśmy w niecale 2h.Parade odpuszczam,szkoda sprzegla :)

Jak coś,to chętnie się podczepie.Byle organizacja jakas byla :)
"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych ktorzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,majac przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"
Avatar użytkownika
PozytywnieZakreconyWariat
 
Posty: 473
Dołączył(a): niedziela, 5 kwietnia 2009, 10:11
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Galileo » piątek, 19 marca 2010, 19:33

Na zimne poranki polecam podgrzewane manetki , piękna sprawa :)
sprawdziły sie w tamtym roku właśnie jak jechałem do Częstochowy
Avatar użytkownika
Galileo
 
Posty: 81
Dołączył(a): poniedziałek, 20 kwietnia 2009, 21:42
Lokalizacja: Warszawa

Jedziemy do Czestochowy

Postprzez Funmark » sobota, 20 marca 2010, 11:34

Jedziemy z Podbeskidzia . Pozdrawiam
Wrazie dodatkowych informacji / dojazd , nocleg itp. / :brawo:
http://forum.bgm.org.pl/index.php?sid=8 ... 86b5926ce1
Funmark
 

Postprzez okoman1 » czwartek, 25 marca 2010, 17:23

A kto lecialby na Jasna Gore z Krakowa bo chetnie moglibysmy sie spotkac i ruszyc razem? Gadalem dzisiaj z Pit-em i tez jest nastawiony na wyjazd.

[ Dodano: 25-03-10, 19:51 ]
Zaproponowalem dwum znajomym z Krakowa ktorza maja Jajka o wyjezdzie na Jasna i sa zainteresowani. :) Zbiera sie ekipa zbiera :P
okoman1
 

Postprzez chwaju » czwartek, 25 marca 2010, 23:18

gladki83, Spotkamy się w Jędrzejowie, trzeba tylko ustalić o której i gdzie dokładnie :brawo:
Avatar użytkownika
chwaju
 
Posty: 229
Dołączył(a): wtorek, 1 września 2009, 10:30
Lokalizacja: Jędrzejów

Postprzez gladki83 » piątek, 26 marca 2010, 16:29

chwaju, spoko. Bliżej wyjazdu ustalimy.
gladki83
 

Postprzez Walek » piątek, 26 marca 2010, 19:58

Skarzysko tez wybiera sie z plecaczkiem do Czestochowy (plecaczek z Kielc) :mrgreen:
Ostatnio edytowano piątek, 26 marca 2010, 19:58 przez Walek, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
Walek
 
Posty: 33
Dołączył(a): sobota, 24 października 2009, 18:44
Lokalizacja: TSK

Postprzez gladki83 » piątek, 26 marca 2010, 21:08

i brawo :)
gladki83
 

Postprzez Krystian » piątek, 26 marca 2010, 22:03

Super. To do Kielc przez Skarżysko polecę ;)
Krystian
 

Postprzez goofy27 » niedziela, 28 marca 2010, 13:24

okoman1 napisał(a):A kto lecialby na Jasna Gore z Krakowa bo chetnie moglibysmy sie spotkac i ruszyc razem? Gadalem dzisiaj z Pit-em i tez jest nastawiony na wyjazd.

[ Dodano: 25-03-10, 19:51 ]
Zaproponowalem dwum znajomym z Krakowa ktorza maja Jajka o wyjezdzie na Jasna i sa zainteresowani. :) Zbiera sie ekipa zbiera :P



Jakbyście jechali trasą 94, później 1, to chętnie bym się podpiął w Dąbrowie Górniczej
goofy27
 
Posty: 100
Dołączył(a): niedziela, 7 czerwca 2009, 10:02
Lokalizacja: Dabrowa Gornicza

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron