Samochody

Hulaj dusza Piekła nie ma ;)

Postprzez diabLica » środa, 20 maja 2009, 09:22

oraz FRODO !!!
prędkość nie zabija!!!!nagłe zatrzymanie to to co pozbawia życia...
Avatar użytkownika
diabLica
 
Posty: 96
Dołączył(a): czwartek, 19 marca 2009, 18:47
Lokalizacja: z piekła

Postprzez Ralfi » środa, 20 maja 2009, 09:44

Tatoo where is it? migawka też nie wiem a o Frodo również nie słyszałem.
może troszkę bliżej?
Ralfi
 

Postprzez Łysolek » środa, 20 maja 2009, 09:45

Tatoo bar masz na ul. Lachmana , niedaleko Ciszewskiego
Łysolek
 

Postprzez ZiGi » środa, 20 maja 2009, 09:49

Ralfi wszystko znajdziemy :D i Znów Pifo i Sprajt będzie grany :P
ZiGi



Wskaźniki do Automapy:
GSX600F GSX650F Hayabusa

Nie dyskutuj z idiotą bo cię sprowadzi do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.
Avatar użytkownika
ZiGi
 
Posty: 1161
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 17:40
Lokalizacja: Dębe Wielkie

Postprzez Ralfi » środa, 20 maja 2009, 09:55

z Tatoo to mógłbym nawet motocykl zaprowadzić do domu, jeśli piwka było by za dużo :mrgreen:
Ralfi
 

Postprzez ZiGi » środa, 20 maja 2009, 09:59

No tak daleko nie będziesz miał, a ja dopcham do metra i pojadę metrem :P
ZiGi



Wskaźniki do Automapy:
GSX600F GSX650F Hayabusa

Nie dyskutuj z idiotą bo cię sprowadzi do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.
Avatar użytkownika
ZiGi
 
Posty: 1161
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 17:40
Lokalizacja: Dębe Wielkie

Postprzez Nyuno » środa, 20 maja 2009, 11:27

Ty się nie śmiej, bo mój kumpel raz silverwinga do metra wepchnął :D
Obrazek
Nyuno
 
Posty: 1277
Dołączył(a): piątek, 17 kwietnia 2009, 19:30
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez miki1406 » poniedziałek, 6 lipca 2009, 13:32

Ja prywatnie śmigam BMW E36 316i z silnikiem M40B16 - puszka kuchenka :P
A służbowy to Polonez GSi Kombi 1.6 - służbowy terenowy :diabel:
miki1406
 

Postprzez KamaGit » sobota, 20 lutego 2010, 11:48

Ja mam opla omege 2,0 rocznik 2000r, vectre 2,0 1997r i stara 742 ;-)
KamaGit
 

Postprzez firefox » niedziela, 21 lutego 2010, 00:05

Nastepny, ktory ma omege :)
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez miki1406 » poniedziałek, 22 lutego 2010, 10:47

Dobra omega nie jest zła... Sam kiedyś chorowałem na Ome A 3.0 DualRam, a później na MV6 :mrgreen: Poszukajcie sobie info o Omega Lotus... Najlepiej na youtubie zobaczyć... meeeeeegaaaa kozackie autko
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=L4V2KZNyaw8[/youtube]
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=z8OfDKJwGEk&feature=related[/youtube]
miki1406
 

Postprzez firefox » poniedziałek, 22 lutego 2010, 11:01

Juz nie pamietam bo interesowalem sie tematem jak kupilem omege 4 lata temu, ale jesli dobrze pamietam lotusow :) jest chyba kilkaset na swiecie. Ludzie sie o nie zabijaja, sa kozacy co przekladali silniki lotusa do np omegi A zeby byl lepszy silniczek.
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez miki1406 » wtorek, 23 lutego 2010, 08:25

jest ich dokładnie 995sztuk z czego ok 30% angoli

poczytajcie Link do obszernego opisu i fot na Wikipedii
Ostatnio edytowano wtorek, 23 lutego 2010, 08:26 przez miki1406, łącznie edytowano 1 raz
miki1406
 

Postprzez firefox » wtorek, 23 lutego 2010, 08:58

Gdyby ktos chcial to jest forum omegi, calkiem fajne
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Rychu » wtorek, 23 lutego 2010, 11:20

Hehe no to w takim razie ja powiem, ze mam Lancie Lybre 2,4 JTD w wersji INTENSA. Na forum jest kolega o nicku Lybra i tak sie zastanawiam czy moze tez jest entuzjasta wloszczyzny:) Wczesniej mialem Lancie Delte 1,9 TD z 1994 roku:)

Pozdro
www.car4events.pl - Zapraszam !!!
Avatar użytkownika
Rychu
 
Posty: 228
Dołączył(a): wtorek, 24 marca 2009, 11:33
Lokalizacja: Z zadupia;)

Postprzez firefox » czwartek, 8 kwietnia 2010, 21:44

Od dzis jestem szczesliwym posiadaczem Audi A6 :)
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez ZiGi » piątek, 9 kwietnia 2010, 06:38

firefox napisał(a):Od dzis jestem szczesliwym posiadaczem Audi A6

Kombi czy sedan :?:
ZiGi



Wskaźniki do Automapy:
GSX600F GSX650F Hayabusa

Nie dyskutuj z idiotą bo cię sprowadzi do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.
Avatar użytkownika
ZiGi
 
Posty: 1161
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 17:40
Lokalizacja: Dębe Wielkie

Postprzez firefox » piątek, 9 kwietnia 2010, 06:52

Kombi w najlepszym silniku 1.9 TDi
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Rabinger » piątek, 9 kwietnia 2010, 08:05

audi klasa i elegancja
VW skoda seat chowają się jeśli chodzi o wykończenie :)
choć ta sama rodzina :)
pochwal się który rok jaki przebieg a może to nówka jeszcze nie smigana :)
Rabinger
 

Postprzez firefox » piątek, 9 kwietnia 2010, 11:33

Nie no uzywka, nie stac mnie jeszcze na nowke, to 2002 rok i przebig 220 tys km, nie krecony przynajmniej :)
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do HYDEPARK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość