Wraz z ludźmi z innych for internetowych,wybraliśmy się z Ivanem,Gofem i bodajże Lucą(tutaj nie pamiętam ksywki,ale czerwone jajo 600)
Podaje linki do fotek dla chętnych:
http://picasaweb.google.pl/irena.gajczy ... n24042010#
http://picasaweb.google.pl/rflorkiewicz/2010kwi24#
http://picasaweb.google.pl/KrzychGPz/Mo ... irectlink#
O kolejnych akcjach będę powiadamiał,uwierzcie że warto!
