TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE
przez lewmichal » środa, 5 maja 2010, 16:58
Zapraszam w niedzielę na dobrą imprezę na torze przy ul. Zemborzyckiej w Lublinie. Program imprezy:
Moto-GP racing show
Po imprezie prawdopodobnie będzie można polatać po torze.
-

lewmichal
- Klubowicz

-
- Posty: 1618
- Dołączył(a): niedziela, 28 marca 2010, 18:04
- Lokalizacja: Świdnik/Lublin
przez 4lbercik » piątek, 7 maja 2010, 12:52
Brzmi zachęcająco, wpadnę na pewno ;-)
-
4lbercik
-
przez lewmichal » piątek, 7 maja 2010, 17:25
To spoko. To już będą minimum 3 jajka Przy okazji muszę jeszcze raz obejrzeć Twój stelaż pod kufer.
-

lewmichal
- Klubowicz

-
- Posty: 1618
- Dołączył(a): niedziela, 28 marca 2010, 18:04
- Lokalizacja: Świdnik/Lublin
przez 4lbercik » sobota, 8 maja 2010, 15:33
Spoko, to gdzie się jutro spikniemy i o której?:)
-
4lbercik
-
przez lewmichal » sobota, 8 maja 2010, 23:31
Ok. 11 będę w Lublinie. Możemy na przykład na Statoil na Kunickiego. Co Ty na to?
-

lewmichal
- Klubowicz

-
- Posty: 1618
- Dołączył(a): niedziela, 28 marca 2010, 18:04
- Lokalizacja: Świdnik/Lublin
przez 4lbercik » niedziela, 9 maja 2010, 10:03
Kurde, a mi się stelaż ułamał i musiałem w trybie pilnym wczoraj wrócic do Radomia, żeby zdjąć i zostawić;/ Dopiero koło 16.00 bede z powrotem w Lublinie. Sorki, że tak wyszło, ale to nie zależne odemnie

-
4lbercik
-
Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...
Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości