Moto-GP Racing Show 2010

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

Moto-GP Racing Show 2010

Postprzez lewmichal » środa, 5 maja 2010, 16:58

Zapraszam w niedzielę na dobrą imprezę na torze przy ul. Zemborzyckiej w Lublinie. Program imprezy: Moto-GP racing show
Po imprezie prawdopodobnie będzie można polatać po torze.
Avatar użytkownika
lewmichal
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1618
Dołączył(a): niedziela, 28 marca 2010, 18:04
Lokalizacja: Świdnik/Lublin

Postprzez 4lbercik » piątek, 7 maja 2010, 12:52

Brzmi zachęcająco, wpadnę na pewno ;-)
4lbercik
 

Postprzez lewmichal » piątek, 7 maja 2010, 17:25

To spoko. To już będą minimum 3 jajka Przy okazji muszę jeszcze raz obejrzeć Twój stelaż pod kufer.
Avatar użytkownika
lewmichal
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1618
Dołączył(a): niedziela, 28 marca 2010, 18:04
Lokalizacja: Świdnik/Lublin

Postprzez 4lbercik » sobota, 8 maja 2010, 15:33

Spoko, to gdzie się jutro spikniemy i o której?:)
4lbercik
 

Postprzez lewmichal » sobota, 8 maja 2010, 23:31

Ok. 11 będę w Lublinie. Możemy na przykład na Statoil na Kunickiego. Co Ty na to?
Avatar użytkownika
lewmichal
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1618
Dołączył(a): niedziela, 28 marca 2010, 18:04
Lokalizacja: Świdnik/Lublin

Postprzez 4lbercik » niedziela, 9 maja 2010, 10:03

Kurde, a mi się stelaż ułamał i musiałem w trybie pilnym wczoraj wrócic do Radomia, żeby zdjąć i zostawić;/ Dopiero koło 16.00 bede z powrotem w Lublinie. Sorki, że tak wyszło, ale to nie zależne odemnie :)
4lbercik
 

Postprzez jazdapl » czwartek, 3 czerwca 2010, 03:07

Hey :)

Kilka fotek z Racing Show 2010 wrzuciliśmy na
http://jazda.pl/event/racing-show-2010- ... 010-lublin ;)
Świetny event :mrgreen:

Pozdrawiam
Lisa
Jazda.pl
jazdapl
 


Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron