Koledzy a jak to jest ze zwyczajami na wulkanizacji. Ja musze moja opone naprawic bo jakis drucik mi sie wbil. Co prawda powietrze nie schodzi, ale dla swietego spokoju wole to zrobic. Co ciekawe, duze, ronomowane wulkanizacje to robia, natomiast kaza sobie zdjac kolo. Czy wszedzie tak jest? Dla mnie troche paranoja. A co gdybym nie mial samochodu? Mialbym sobie kolo przykulac :-)
Ktore wulkanizacje polecacie w Gdańsku?


