Po pierwsze, Miki spelnilem Twoja prosbe, startujemy z organizacja zlotu
Po drugie, widze ze kazdy teraz pisze na Niunka niuniek
Czylui niuniek ma nowa ksywke
A teraz wracajac do tematu
Proponowany termin: maj/czerwiec, ewntualnie na II zlot koniec sierpnia
Proponowane miejsce spotkania: Ustka nad morzem(nie jest to srodek polski)
Atrakcje oraz opis miejsca:Lato, piekne kobiety i morze, sa tam moi rodzice wiec moze da sie cos zorganizowac.
To tak na szybkiego i zebym nie byl z pustyki rekoma. Uwazam jednak, ze na I zlot lepiej jesli to bedzie mniej wiecej srodek naszego kraju, aby kazdy mial w miare blisko