Skopiowałem tą zabawę z forum www.motofanipodkarpacie.pun.pl. Chodzi w niej o to żeby każdy dopisywał po 3-4 słowa do układanej historyjki ale tak, żeby to miało sens. A już całkiem super by było jakby dopisywane zwroty rymowały się z poprzednimi No to zaczynamy: Wychodzę z domu ...