XIV Zlot Motocykli w Twierdzy Boyen

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

XIV Zlot Motocykli w Twierdzy Boyen

Postprzez plaski » środa, 21 lipca 2010, 09:29

Podobno fajna impreza: http://www.vboyen.pl/?xiv-zlot-motocykli-w-twierdzy-boyen,15

Wybiera się ktoś z forum?
Avatar użytkownika
plaski
 
Posty: 299
Dołączył(a): środa, 31 marca 2010, 07:22
Lokalizacja: Lublin i okolice

Postprzez Budzik » środa, 21 lipca 2010, 10:39

ja bym sie wybral:D jaki koszt wjazdu an zlot, ktos cos kojarzy?

[ Dodano: 21-07-10, 12:16 ]
poszukalem poszperałem ponoc 80zł
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez lewmichal » środa, 21 lipca 2010, 12:46

Będę kombinował, żeby pojechać.
Serwisowanie motocykli szosowych

Crashpady do GSXF

https://www.garazcudow.pl/
Avatar użytkownika
lewmichal
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1618
Dołączył(a): niedziela, 28 marca 2010, 18:04
Lokalizacja: Świdnik/Lublin

Postprzez PozytywnieZakreconyWariat » środa, 21 lipca 2010, 12:48

Podobno fajna impreza??
Moim zdaniem coroczny PUNKT obowiązkowy ;]
Tyle dup i chlania to mało gdzie się znajdzie :)))
"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych ktorzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,majac przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"
Avatar użytkownika
PozytywnieZakreconyWariat
 
Posty: 473
Dołączył(a): niedziela, 5 kwietnia 2009, 10:11
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Budzik » środa, 21 lipca 2010, 13:17

o to jade :] robimy jakis konwoj z wawy?
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez unio » czwartek, 22 lipca 2010, 06:52

Ja będę z grupą z Elląga. Dzielimy się i jedni jadą w czwartek, inni w piatek. Fajna impreza, dużo atrakcji, szamanie przyzwoite. Kumpel jeździ co roku i co roku zachwala. Warto chlańsko przełożyć na wieczory bo w dzień dużo się dzieje. I warto wydać te 8 dych. Mój znak rozpoznawczy - na wahaczu jest napis Motoelbląg
Ostatnio edytowano czwartek, 22 lipca 2010, 06:54 przez unio, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
unio
 
Posty: 559
Dołączył(a): poniedziałek, 1 czerwca 2009, 19:45
Lokalizacja: E-g

Postprzez plaski » środa, 28 lipca 2010, 15:11

W takim razie do zobaczenia w twierdzy. Z Lublina wyrusza ekipa o 8 rano w czwartek
Avatar użytkownika
plaski
 
Posty: 299
Dołączył(a): środa, 31 marca 2010, 07:22
Lokalizacja: Lublin i okolice

Postprzez Budzik » środa, 28 lipca 2010, 22:27

dobra chlopaki i dziewczyny ja jutro wyskocze z wawy, chyab sam bo nikogo nie ma narazie z forum, jak cos to znajdziemys ie na miejscu, chyab ze umowimy sie jakos/zdzwonimy jak bedziemy na miejscu.

Ja oczywiscie mam czarnego ibmryka troche opakowanego w kuferki, a na szybie jest naklejka forumowa ^^
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez lewmichal » środa, 28 lipca 2010, 22:35

Ok. będziemy szukać. My na blachach LSW i LU.
Serwisowanie motocykli szosowych

Crashpady do GSXF

https://www.garazcudow.pl/
Avatar użytkownika
lewmichal
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1618
Dołączył(a): niedziela, 28 marca 2010, 18:04
Lokalizacja: Świdnik/Lublin

Postprzez Budzik » środa, 28 lipca 2010, 22:37

WA :]

[ Dodano: 01-08-10, 16:14 ]
dobra to wrzuce tu fotki. /plaski lewy jakbyscie chcieli le[pszej trozdzielczosci to dajcie znac to wam podesle osobno/
kto nie byl ten trąba bo była mega impreza :]

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


i oczywiscie filmiki :d
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=yKZUtt5yOkU[/youtube]
pol zlotu robilo zaklady kiedy padna silniki w tych sprzetach :D

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=6dPOlF1V_E8[/youtube]
i park maszyn. tu jest jescze pusto xD

w sobote po paradzei bylo ponad 1200 osob. ze sprzetami
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez unio » niedziela, 1 sierpnia 2010, 17:19

No i się spotkaliśmy. Durszlak był debeściak.
Avatar użytkownika
unio
 
Posty: 559
Dołączył(a): poniedziałek, 1 czerwca 2009, 19:45
Lokalizacja: E-g

Postprzez Budzik » niedziela, 1 sierpnia 2010, 18:48

a no sie spotkalismy, ^^
wez obejrzyj lewy bok moto, bo zdaje mi sie ze albo cos sie na niego przewtrocilo albo on sie przewrocil bo tam kilku facetow mocno sie przygladala lewemu bokowi, lusterku

[ Dodano: 01-08-10, 19:48 ]
no durszlak to pdstawa zlotu ;]
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez unio » niedziela, 1 sierpnia 2010, 19:26

niby wszystko jest ok, sprawdzałem przed wyjazdem, ale dzięki.
Ostatnio edytowano niedziela, 1 sierpnia 2010, 19:28 przez unio, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
unio
 
Posty: 559
Dołączył(a): poniedziałek, 1 czerwca 2009, 19:45
Lokalizacja: E-g

Postprzez Budzik » niedziela, 1 sierpnia 2010, 19:28

nie, bo slinili palec i po lakeirze machali w 1 miejscu :(

o ktorej wyjechales dzis?
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez unio » niedziela, 1 sierpnia 2010, 19:34

około 12, a wiesz dokładnie w którym ? Jutro sie przyjżę dokładniej.
Ostatnio edytowano niedziela, 1 sierpnia 2010, 19:37 przez unio, łącznie edytowano 3 razy
Avatar użytkownika
unio
 
Posty: 559
Dołączył(a): poniedziałek, 1 czerwca 2009, 19:45
Lokalizacja: E-g

Postprzez Budzik » niedziela, 1 sierpnia 2010, 19:45

jak usiadzeisz to na wyskosci kolana a strone przodu motocykla, nad tym wiekszym wlotem powietzra, no i lusterko lewe obejrzyj czy nie porysowany plasttyk

jajo masz eleganckie, tylko mi troszke niepodoba sie obramowka przedniego blotnika, a siatkom na wlotach to sie przygladal lewy z plaskim bo byli ciekawi jak to jest zamocowane

ja jechalem jakos ok 9,30-10 zlapalem sie peletonu do wawy i sie toczylismy tak 80-100 bo mielismy JAWE na zowltych blachach ze soba, pozatym trzezwosc umyslu nie ta i zmeczenie spore wiec na chillu przyjechalismy a przy okazji jaka oszednosc paliwa^^ 270km zrobione i nawet nie chce rwzerwy dosatc :D
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez unio » niedziela, 1 sierpnia 2010, 19:49

montaż siatki na wlotach jest na naszym forum opracowany przez Guardiana.
Dzięks i do zobaczenia na następnym zlocie. ;)
Avatar użytkownika
unio
 
Posty: 559
Dołączył(a): poniedziałek, 1 czerwca 2009, 19:45
Lokalizacja: E-g

Postprzez Budzik » niedziela, 1 sierpnia 2010, 19:51

top woeidzialem im ze gdzies na forum jest tutorial.
np. i do kolejnego :]
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez unio » poniedziałek, 2 sierpnia 2010, 12:13

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Avatar użytkownika
unio
 
Posty: 559
Dołączył(a): poniedziałek, 1 czerwca 2009, 19:45
Lokalizacja: E-g

Postprzez SIWY » wtorek, 3 sierpnia 2010, 11:34

było ekstra, UNIO noże to moja maszyna leżała na twojej dlatego miałem zgięty podnóżek pasażera ??? Muszę iść do garażu i dokładnie obejrzeć moto. :?:
SIWY
 

Następna strona

Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości