Stunt Grand Prix International 2010 6-8 Sierpień

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

Stunt Grand Prix International 2010 6-8 Sierpień

Postprzez Riki » piątek, 6 sierpnia 2010, 19:11

Stunt Grand Prix International 2010 6-8 Sierpień
________________________________________

Czy ktoś bywał w poprzednich latach. Jakie wrażenia?

Zastanawiam się czy się nie wybrać w niedziele.

Plan imprezy i lista zawodników TU

[ Dodano: 09-08-10, 10:50 ]
Byłem, pooglądałem, nagrałem co nieco. Ogólnie pozytywne wrażenie.
Riki
 
Posty: 47
Dołączył(a): sobota, 26 czerwca 2010, 12:21
Lokalizacja: 3M

Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron