Cos dla Warszawiaków

Hulaj dusza Piekła nie ma ;)

Cos dla Warszawiaków

Postprzez kyrtap87 » środa, 11 sierpnia 2010, 19:16

Avatar użytkownika
kyrtap87
 
Posty: 339
Dołączył(a): środa, 22 kwietnia 2009, 21:42
Lokalizacja: Gorzyce

Postprzez ElViajero » środa, 11 sierpnia 2010, 19:41

aaaa tam. Trzeba też uważać bo mają również nie oznaczone motocykle z wideo rejestratorami
ElViajero
 

Postprzez zolwik » środa, 11 sierpnia 2010, 19:59

Dobre :P no to wymyślili z naszych podatków chcą nas łapać :fuck2:
JA TU TYLKO SPRZĄTAM !!!
Avatar użytkownika
zolwik
 
Posty: 2115
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 10:21
Lokalizacja: Nie daleko Gdyni

Postprzez kyrtap87 » piątek, 13 sierpnia 2010, 17:49

teraz się i oni mogą ścigać po nocach ,pewnie tylko o to im chodziło :mrgreen:
Avatar użytkownika
kyrtap87
 
Posty: 339
Dołączył(a): środa, 22 kwietnia 2009, 21:42
Lokalizacja: Gorzyce

Postprzez Budzik » piątek, 13 sierpnia 2010, 21:35

kurde, to skonczy sie wolnosc :( :P xD
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez firefox » sobota, 14 sierpnia 2010, 06:23

Jak to skonczy, zacznie sie jeszcze lepsza zabawa w zlapie nie zlapie :P
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez ElViajero » sobota, 14 sierpnia 2010, 07:22

zaraz im się paliwo skończy i bedom na hulajnogach jeździć :P
ElViajero
 

Postprzez Budzik » sobota, 14 sierpnia 2010, 11:38

hayka to sie mozesz bawic z nimi :d
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez Gof » sobota, 14 sierpnia 2010, 16:38

Widziałem te ich motorki, 1200cm3, 155 koni, 280 na liczniku, nie ryzykowałbym ucieczki jajem :D
Gof
 

Postprzez domel » sobota, 14 sierpnia 2010, 20:50

Heh 3 pasy i wielkie halo bo złapali na pustej ulicy kolesia który jechał 130 :) Jednak na motocyklu będąc porządnie ubranym(kombinezon a nie jakieś luźne ciuchy)to prędkość staje się względna, czasem łapię się że myślę że się ślimaczę rzut oka na licznik a tu np. 130km/h. Tylko kwestia gdzie się tyle jedzie. Mój jedyny mandat(pierwszy i oby ostatni)dzień po kupnie jajka...96 na 50 późnym wieczorem(już ciemno było,pusto) jakaś wiocha drzewa przy drodze, domy oddalone od drogi a do pierwszych zabudowań przy drodze dopiero się zbliżałem i zwalniałem...wydawało mi isę że już mega wolno jadę a tu się okazało że prawie max. przedział przekroczenia prędkości...
Komar->WSK125->MZ ETZ 251->Yamaha XJ 600S->Suzuki GSXF750->Suzuki SV1000S
domel
 
Posty: 33
Dołączył(a): sobota, 21 marca 2009, 14:40
Lokalizacja: Poznań/Nowy Tomyśl

Postprzez Lucky » poniedziałek, 16 sierpnia 2010, 20:33

Najlepszy był tekst- nie mam kategorii A.:) Jak myślę podobnie nie ma duża część motocyklistów. Ale najgorsze jest to że nie wygonią dresiarza w BMW, który pali gumę na osiedlowej uliczce tylko na szerokiej i bezpiecznej siekierkowskiej się ustawią- wiadomo mniejsze zagrożenie ale wyższa prędkość czyli więcej kasy.
Lucky
 


Powrót do HYDEPARK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron