Siemka ludziska mam pytanko interesuje mnie takie siedzenie do jajca jak na tym linku http://otomoto.pl/suzuki-gsx-f-katana-7 ... 48517.html czy ktoś ma takie siedzenie u siebie ?? czy to jest robione na zamówienie no i gdzie takie można kupić jak co ?? za info z góry dzięki :-)
Super wielkie dzięki przed rozpoczęciem sezonu będe sie przymierzał do takiego siedziska :-) damias83 widzę że jesteś z okolic kiedyś na jakiś wypadzik można się zgadać :-)