Warszawa - wspólna jazda

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

Warszawa - wspólna jazda

Postprzez Dariusz85 » środa, 30 marca 2011, 20:04

Hej, dzisiaj był wspaniały dzień do jazdy, zrobiłem ok. 200km, tylko niestety sam :( Jutro ma być 14 stopni na plusie, chętnie bym pojeździł, ale samemu nie jest tak przyjemnie jak w grupie. Ktoś chętny do wspólnej jazdy po Wawie???
Dariusz85
 

Postprzez Budzik » środa, 30 marca 2011, 20:31

na pewno duuuzo osob ;]

ja, tasman tylko musimy sprzety zlozyc
piteer83 zawsze chetny byl na latanie, niuniek to nie wiem czy jeszcze zyje, FF ale jego mozesz nie dogonic, wariat jak jeszcze moto nie sprzedal, ogolem troche nas jest ;]
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez zolwik » środa, 30 marca 2011, 20:37

Budzik napisał(a):na pewno duuuzo osob ;]
FF ale jego mozesz nie dogonic, wariat jak jeszcze moto nie sprzedal, ]


To na rowerze będzie gnał , dla wyrównania szans :D
JA TU TYLKO SPRZĄTAM !!!
Avatar użytkownika
zolwik
 
Posty: 2115
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 10:21
Lokalizacja: Nie daleko Gdyni

Postprzez Gof » środa, 30 marca 2011, 20:43

Na lince za moto :mrgreen:
Ja latam głównie na trasie Warszawa-Wola-Jelonki (praca), czasem Wawa-Grodzisk mazowiecki.
Gof
 

Postprzez Dariusz85 » środa, 30 marca 2011, 21:10

No ok. To jak tylko poskładacie sprzęty to odzywajcie się. A w międzyczasie, jak ktoś ma ochotę razem pośmigać to niech pisze śmiało. Ja na pewno jutro będę jeździł, nawet wieczorem :D ;)
Dariusz85
 

Postprzez Budzik » środa, 30 marca 2011, 21:16

@dariusz
skad jestes z wwa?
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez Dariusz85 » środa, 30 marca 2011, 21:35

Praga Płn, a jeszcze częściej Marki k/Warszawy :)
Dariusz85
 

Postprzez Budzik » środa, 30 marca 2011, 21:52

to blisko masz do mnie ;d do tasmana ciut dalej xD
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez Dariusz85 » środa, 30 marca 2011, 22:10

A Ty z jakiej części Wawy? No i z jakiej Tasman tez jestem ciekaw...;)
Dariusz85
 

Postprzez Budzik » środa, 30 marca 2011, 22:12

oboje z białołeki, tylko ja z tej cichszej:P pomiedzy markami a plochocinska tak w przyblizeniu, a tasman tarchomin
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez Gof » środa, 30 marca 2011, 23:30

Ja z Centrum ale bywam też często pod urzędem gminy (za Ekspresową).
Gof
 

Postprzez Dariusz85 » czwartek, 31 marca 2011, 13:50

No!!! Ja co weekend, albo i częściej jestem na Choszczówce u narzeczonej :D Więc mamy do siebie baaardzo blisko;)
Dariusz85
 

Postprzez firefox » czwartek, 31 marca 2011, 18:25

Ja kurde chetnie bym polatal ale nie jutro bo jutro do pracy jade samochodem. Chyba ze poznym popoludniem jak wroce do domu i nie bede zryty :)
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Budzik » czwartek, 31 marca 2011, 19:35

Dariusz85 napisał(a):No!!! Ja co weekend, albo i częściej jestem na Choszczówce u narzeczonej :D Więc mamy do siebie baaardzo blisko;)


to musisz przejezdzac obok mnie, chyba ze jedzesz strasznie na okolo :P
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez Dariusz85 » czwartek, 31 marca 2011, 21:03

Hehe no bardzo możliwe. Ja np. dzisiaj też byłem na Choszczówce :) oczywiscie motocyklem :P Jutro niestety jadę służbowo do Łodzi. Na Jajko wejde dopiero w niedzielę :)
Dariusz85
 

Postprzez Budzik » czwartek, 31 marca 2011, 21:04

i ktoredy jezdzisz z marek do kobiety?
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez Dariusz85 » czwartek, 31 marca 2011, 21:20

Różnie albo Torunską i Marywilska, albo koło więzienia przecinając Płochocińską.
Dariusz85
 

Postprzez swift » czwartek, 31 marca 2011, 21:35

chetnie w sob lub nd podłącze sie pod wspolne latanie
swift
 

Postprzez Budzik » piątek, 1 kwietnia 2011, 22:13

Dariusz85 napisał(a):Różnie albo Torunską i Marywilska, albo koło więzienia przecinając Płochocińską.


to strasznie na okolo, pokaze ci jak moto zloze jak chcesz, bardzo szybkie polaczenie ;] a i droga super ;]
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez firefox » sobota, 2 kwietnia 2011, 05:26

I znow gadanie o dupie marynie w konkretnym temacie.
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Następna strona

Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

cron