Hmmm .... muszę coś kupić bo nie wyrobię

Hulaj dusza Piekła nie ma ;)

Hmmm .... muszę coś kupić bo nie wyrobię

Postprzez zolwik » czwartek, 12 maja 2011, 14:59

Siemanko , pchnąłem swą suze i nie mogę wytrzymać .

w tajemnicy przed żoną mogę parę złoty wyskrobać i znalazłem to co o tym myślicie takie unikatowe http://allegro.pl/suzuki-gsx-r-750-i1606786792.html
JA TU TYLKO SPRZĄTAM !!!
Avatar użytkownika
zolwik
 
Posty: 2115
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 10:21
Lokalizacja: Nie daleko Gdyni

Postprzez Nyuno » czwartek, 12 maja 2011, 15:11

Sprzedał gixera żeby kupić złom? Czysta miłość ;)
Jeżeli w dobrym stanie, to 2k nie jest tak dużo :) Ja bym nie wytrzymał, dlatego wspieram i polecam :)
Obrazek
Nyuno
 
Posty: 1277
Dołączył(a): piątek, 17 kwietnia 2009, 19:30
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez zolkos » czwartek, 12 maja 2011, 15:13

heh juz to tez obczajalem :) bo i brat sie za motorem rozglada :P no motor fajny tylko sprawdzic go trzeba :D

fajny sprzet ale nie wiadomo czy cos nie jest wadliwego za ta cene jak kupisz to daj znac :D
zolkos
 

Postprzez zolwik » czwartek, 12 maja 2011, 15:14

Nie sprzedawałbym a kupić coś w podobnej cenie to "stara" się kapnie i zaś jęczenie :shock:

typ za tego chce 2,6.
JA TU TYLKO SPRZĄTAM !!!
Avatar użytkownika
zolwik
 
Posty: 2115
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 10:21
Lokalizacja: Nie daleko Gdyni

Postprzez zolkos » czwartek, 12 maja 2011, 15:18

tez za 2,8 widzialem na necie podobnego szukaj :P

[ Dodano: 12-05-11, 16:20 ]
http://moto.allegro.pl/suzuki-gsxr-750-i1604423704.html

a w tym czache spartolil
zolkos
 

Postprzez TasmaN » czwartek, 12 maja 2011, 15:30

Zolwik... wiem jakie to uczucie bez moto i wiem jak ciezko :(

Ale powiem Ci zupelnie szczerze... odpusc te zlomy i dozbieraj na spokojnie kasy....
TasmaN
 

Postprzez zolwik » czwartek, 12 maja 2011, 18:32

zolkos, ten egzemplarz to jest mega ohydny .
TasmaN, z kasą to nie problem tylko ukryć to muszę .

Z chęcią to bym po szlifie wybrał lub do lakierowania bo mam zajawkę na aero
JA TU TYLKO SPRZĄTAM !!!
Avatar użytkownika
zolwik
 
Posty: 2115
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 10:21
Lokalizacja: Nie daleko Gdyni

Postprzez BiEdRoN » czwartek, 12 maja 2011, 20:33

żółwik zrobiłeś największy błąd !!! wystarczyło dać zaporową cenę
na swojego gsxR :mrgreen:
a później wytłumaczyć żonie że bardzo ciężko się teraz te motóry sprzedają ;)
simson s51-> gsx 600f -> gsx750f -> gsx 750f-> xciting 400i
Obrazek
Avatar użytkownika
BiEdRoN
 
Posty: 1355
Dołączył(a): środa, 25 marca 2009, 19:29
Lokalizacja: Wawa-3city-Lebork

Postprzez firefox » czwartek, 12 maja 2011, 20:44

I ja kiedys bede chcial sciga kupic do remontu i zabawy :) Moze calkiem niedlugo :)
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez zolkos » czwartek, 12 maja 2011, 21:25

Żółwik wiem ze to ochyda ale myslalem ze szukasz moto do grzebania :P
zolkos
 

Postprzez brodaty_rider » czwartek, 12 maja 2011, 22:44

zolwik, spoko wszystko ale ja bym tego nie wziął z uwagi na to że jak sie stara kapnie to niech Cię Bóg ma w swej opiece :P
Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi.... naprawde .... aż cięzko czasami ich wyprzedzić ...
brodaty_rider
 
Posty: 792
Dołączył(a): piątek, 17 grudnia 2010, 10:07
Lokalizacja: siedlce

Postprzez PozytywnieZakreconyWariat » czwartek, 12 maja 2011, 22:46

Żółwik,obydwa podane linki do aukcji...to padliny.Tyle powiem 8)
"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych ktorzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,majac przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"
Avatar użytkownika
PozytywnieZakreconyWariat
 
Posty: 473
Dołączył(a): niedziela, 5 kwietnia 2009, 10:11
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Bones » piątek, 13 maja 2011, 05:43

zolwik, poproś szefa żeby każde dodatkowe pieniądze typu premie wypłacał Ci w kopercie hehe ;) On nie będzie musiał odprowadzać podatków, a Ty nie będziesz musiał się przyznawać że takowe dostajesz i kupisz coś lepszego ;) ;)

Jedyny ból to to że z kopert nie odprowadzasz składek :P
Avatar użytkownika
Bones
 
Posty: 370
Dołączył(a): poniedziałek, 23 marca 2009, 18:19
Lokalizacja: Lisia Góra


Powrót do HYDEPARK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości