Czy ktos w was kiedys :)

Hulaj dusza Piekła nie ma ;)

Czy ktos w was kiedys :)

Postprzez jurand3 » niedziela, 5 czerwca 2011, 22:26

Dzis jakas babcia rzucila we mnie kartoflem :) jak zagrzewalem mojego imbryczka pod blokiem kumpla :) czy w was tez rzucaja kartoflami ? a moze oberwaliscie wiekszym kalibrem ?

Pozdrawiam
jurand3
 

Postprzez Budzik » niedziela, 5 czerwca 2011, 22:56

pod ktorym blokiem w wwa tak rzucaja?
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez jurand3 » niedziela, 5 czerwca 2011, 23:08

Targowek - blok na radzyminskiej kolo monopolu.1 pietro balkon od parkingu
jurand3
 

Postprzez TasmaN » niedziela, 5 czerwca 2011, 23:47

Hehe... Tes jak na Cebrze lecial kiedys to ceglowka dostal :D

A ja kiedys jak z pod bloku ruszalem to wyladowala obok mnie butelka z Cola... Tylko sie zorientowalem kto rzucal... i poszedlem wtedy do tej k.urwy 'delikatnie' zapukac....

Ktos z forum ze mna byl wtedy... nie pamietam.
Ostatnio edytowano niedziela, 5 czerwca 2011, 23:48 przez TasmaN, łącznie edytowano 1 raz
TasmaN
 

Postprzez Nyuno » poniedziałek, 6 czerwca 2011, 07:54

Ja byłem. I Tes też był. Potem jej mąż przyszedł przepraszać za nią.
Obrazek
Nyuno
 
Posty: 1277
Dołączył(a): piątek, 17 kwietnia 2009, 19:30
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez brodaty_rider » poniedziałek, 6 czerwca 2011, 08:43

Pod katedrą dostałem jakimś butem czy czymś w kask od mohera (laski stały to odcina :D) i spierdoliłem :D
Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi.... naprawde .... aż cięzko czasami ich wyprzedzić ...
brodaty_rider
 
Posty: 792
Dołączył(a): piątek, 17 grudnia 2010, 10:07
Lokalizacja: siedlce

Postprzez firefox » poniedziałek, 6 czerwca 2011, 17:37

No to ja nie mialem takich przygod, co najwyzej stare baby wrzeszczace :)
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa


Powrót do HYDEPARK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości