WARSZAWSKIE SPOTY Z LATANIEM BY BUDZIK

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

Postprzez TasmaN » czwartek, 16 czerwca 2011, 02:26

odcinek MM do Wawy jest faktycznie troche rozkopany ale to tylko kawalek... cala zabawa na Wyszkow i Lochow pozniej :)
TasmaN
 

Postprzez ruda/ » czwartek, 16 czerwca 2011, 06:24

Data: 19.06.2011 (niedziela)
Miejsce spotkania: McDonald/BP Modlinska
Godzina spotkania: 13:00

Lista chetnych (im wiecej tym lepiej a pozatym chetniej dolaczaja kolejni forumowicze do wycieczki jak jest nas wiecej:P ):
1. Budzik (zalezy jak beda szly egzaminy w sesji i jak z $ )
2. TasmaN (jak wstane )
3. Mizzar (po prostu będę)
4. Valhalla - powinienem być :D
5, Ruda
ruda/
 

Postprzez PozytywnieZakreconyWariat » czwartek, 16 czerwca 2011, 11:03

Data: 19.06.2011 (niedziela)
Miejsce spotkania: McDonald/BP Modlinska
Godzina spotkania: 13:00

Lista chetnych (im wiecej tym lepiej a pozatym chetniej dolaczaja kolejni forumowicze do wycieczki jak jest nas wiecej:P ):
1. Budzik (zalezy jak beda szly egzaminy w sesji i jak z $ )
2. TasmaN (jak wstane )
3. Mizzar (po prostu będę)
4. Valhalla - powinienem być :D
5, Ruda
6. Pozytywnie Zakręcony Wariat-powinienem być,najwyżej będę zamykał tyły ;)
"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych ktorzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,majac przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"
Avatar użytkownika
PozytywnieZakreconyWariat
 
Posty: 473
Dołączył(a): niedziela, 5 kwietnia 2009, 10:11
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Nyuno » czwartek, 16 czerwca 2011, 12:03

Data: 19.06.2011 (niedziela)
Miejsce spotkania: McDonald/BP Modlinska
Godzina spotkania: 13:00

Lista chetnych (im wiecej tym lepiej a pozatym chetniej dolaczaja kolejni forumowicze do wycieczki jak jest nas wiecej:P ):
1. Budzik (zalezy jak beda szly egzaminy w sesji i jak z $ )
2. TasmaN (jak wstane )
3. Mizzar (po prostu będę)
4. Valhalla - powinienem być :D
5, Ruda
6. Pozytywnie Zakręcony Wariat-powinienem być,najwyżej będę zamykał tyły ;)
7. Nyuno + Nyuna - będziemy pomagać Wariatowi z tymi tyłami
Obrazek
Nyuno
 
Posty: 1277
Dołączył(a): piątek, 17 kwietnia 2009, 19:30
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Gof » czwartek, 16 czerwca 2011, 14:01

Data: 19.06.2011 (niedziela)
Miejsce spotkania: McDonald/BP Modlinska
Godzina spotkania: 13:00

Lista chetnych (im wiecej tym lepiej a pozatym chetniej dolaczaja kolejni forumowicze do wycieczki jak jest nas wiecej:P ):
1. Budzik (zalezy jak beda szly egzaminy w sesji i jak z $ )
2. TasmaN (jak wstane )
3. Mizzar (po prostu będę)
4. Valhalla - powinienem być :D
5, Ruda
6. Pozytywnie Zakręcony Wariat-powinienem być,najwyżej będę zamykał tyły ;)
7. Nyuno + Nyuna - będziemy pomagać Wariatowi z tymi tyłami
8. Gof
Gof
 

Postprzez ogórek » czwartek, 16 czerwca 2011, 19:52

w takim razie i ja będe może uda mi się zkrzyknąć szwagra na bandycie z plecaczkiem ale ja jak NYUNO I MASZENKA obstawiam tyły bo dalej problemy z odpowietrzeniem zbiornika przy szybkiej jeżdzie.do zobaczenia .pozdro. :brawo:
Nie marnujcie ani chwili, kupcie SUZI róbcie whellie!
Avatar użytkownika
ogórek
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1794
Dołączył(a): piątek, 26 listopada 2010, 18:46
Lokalizacja: warszawa bemowo

Postprzez Gof » czwartek, 16 czerwca 2011, 22:48

Ja spróbuję kumpla skrzyknąć bo sobie kupił cebrę i szaleje :D

[ Dodano: 17-06-11, 00:54 ]
Co do baku ogórekto właśnie wg mnie osoby które mają problem z moto (albo z doświadczeniem) powinny lecieć z przodu - wtedy jak coś jest nie tak to inni zobaczą i się zatrzymają a przecież nie chodzi o to żeby lecieć byle dalej i zostawić kogoś jak mu sprzęt nawali tylko żeby lecieć razem.

Poza tym prędkość w grupie dostosowuje się do najsłabszego (motocykla lub motocyklisty), jak nie możesz latać szybko to będziemy latali tak żeby ci sprzęt działał.

Z tyłu powinni być najbardziej doświadczeni i ze sprawnym sprzętem, oni zajmują pas grupie przy zmianie pasa, zawsze dogonią itd.

[ Dodano: 17-06-11, 00:55 ]
Ogólnie fajny link http://www.scrc.pl/index.php?s=16#2
Gof
 

Postprzez ruda/ » piątek, 17 czerwca 2011, 06:13

chciałam zapytać czy mogę zabrać kumpelę ? ona ma armaturkęj, nie będzie Wam przeszkadzać ??
ruda/
 

Postprzez firefox » piątek, 17 czerwca 2011, 06:34

gof napisał(a):Z tyłu powinni być najbardziej doświadczeni i ze sprawnym sprzętem, oni zajmują pas grupie przy zmianie pasa, zawsze dogonią itd.


Co za brednie, z przodu jada CI, ktorzy na pewno dojada i maja najladniejsze maszyny :P
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez TasmaN » piątek, 17 czerwca 2011, 07:59

ruda/ napisał(a):chciałam zapytać czy mogę zabrać kumpelę ? ona ma armaturkęj, nie będzie Wam przeszkadzać ??


bez problemu :)

Jak bedzie padac to sie nie wybieram... Opona z tylu nadaje sie tylko do spalenia...
Ostatnio edytowano piątek, 17 czerwca 2011, 08:09 przez TasmaN, łącznie edytowano 1 raz
TasmaN
 

Postprzez firefox » piątek, 17 czerwca 2011, 08:14

Jak ja sam paliles wtedy gdy byla sprawna :) to teraz siedz i placz :P
Ostatnio edytowano piątek, 17 czerwca 2011, 08:14 przez firefox, łącznie edytowano 1 raz
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Gof » piątek, 17 czerwca 2011, 08:36

ruda/ napisał(a):chciałam zapytać czy mogę zabrać kumpelę ? ona ma armaturkęj, nie będzie Wam przeszkadzać ??

A czemu ma przeszkadzać? :D Bierz. ;]
Gof
 

Postprzez Valhalla » piątek, 17 czerwca 2011, 08:46

No ja proponuję ten zlot w Kamieńczyku, ładne tereny, a że wylatujemy około 13 to jeszcze ładna pogoda będzie, jasno więc jest co podziwiać :D (Kamieńczyk jest w okolicach wyszkowa dla tych co nie chcą sprawdzać)
"Nie wiem" - znaczy wiem, ale nie chce mi się tego tłumaczyć ;p
Avatar użytkownika
Valhalla
 
Posty: 126
Dołączył(a): poniedziałek, 28 lutego 2011, 13:31
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Nyuno » piątek, 17 czerwca 2011, 09:17

firefox napisał(a):Co za brednie, z przodu jada CI, ktorzy na pewno dojada i maja najladniejsze maszyny :P
Czyli ty musisz jechać za mną i za Wariatem :P
Obrazek
Nyuno
 
Posty: 1277
Dołączył(a): piątek, 17 kwietnia 2009, 19:30
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez mizzar » piątek, 17 czerwca 2011, 10:50

Valhalla napisał(a):No ja proponuję ten zlot w Kamieńczyku, ładne tereny, a że wylatujemy około 13 to jeszcze ładna pogoda będzie, jasno więc jest co podziwiać :D (Kamieńczyk jest w okolicach wyszkowa dla tych co nie chcą sprawdzać)


Zastanawiam się, czy o tej porze kogoś tam jeszcze spotkamy, bo o tej porze to ludzie się już raczej zbierają...
Avatar użytkownika
mizzar
 
Posty: 292
Dołączył(a): sobota, 25 września 2010, 09:22
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez MARO_M » piątek, 17 czerwca 2011, 13:22

Data: 19.06.2011 (niedziela)
Miejsce spotkania: McDonald/BP Modlinska
Godzina spotkania: 13:00

Lista chetnych (im wiecej tym lepiej a pozatym chetniej dolaczaja kolejni forumowicze do wycieczki jak jest nas wiecej:P ):
1. Budzik (zalezy jak beda szly egzaminy w sesji i jak z $ )
2. TasmaN (jak wstane )
3. Mizzar (po prostu będę)
4. Valhalla - powinienem być
5, Ruda
6. Pozytywnie Zakręcony Wariat-powinienem być,najwyżej będę zamykał tyły
7. Nyuno + Nyuna - będziemy pomagać Wariatowi z tymi tyłami
8. Gof
9. MARO_M jesli nie bedzie padalo... http://www.pogodynka.pl/polska/warszawa_warszawa

wiem ze nie ma zlej pogody, sa tylko zle ubrani motocyklisci jednakze nieprzyjemnie sie jezdzi kiedy pada.
Avatar użytkownika
MARO_M
 
Posty: 104
Dołączył(a): niedziela, 11 lipca 2010, 18:47
Lokalizacja: Wawa

Postprzez ogórek » piątek, 17 czerwca 2011, 20:04

Data: 19.06.2011 (niedziela)
Miejsce spotkania: McDonald/BP Modlinska
Godzina spotkania: 13:00

Lista chetnych (im wiecej tym lepiej a pozatym chetniej dolaczaja kolejni forumowicze do wycieczki jak jest nas wiecej:P ):
1. Budzik (zalezy jak beda szly egzaminy w sesji i jak z $ )
2. TasmaN (jak wstane )
3. Mizzar (po prostu będę)
4. Valhalla - powinienem być
5, Ruda
6. Pozytywnie Zakręcony Wariat-powinienem być,najwyżej będę zamykał tyły
7. Nyuno + Nyuna - będziemy pomagać Wariatowi z tymi tyłami
8. Gof
9. MARO_M jesli nie bedzie padalo... http://www.pogodynka.pl/polska/warszawa_warszawa
10 ogórek + szwagier z plecaczkiem jeśli pogoda nie nawali :mrgreen:
Nie marnujcie ani chwili, kupcie SUZI róbcie whellie!
Avatar użytkownika
ogórek
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1794
Dołączył(a): piątek, 26 listopada 2010, 18:46
Lokalizacja: warszawa bemowo

Postprzez PozytywnieZakreconyWariat » piątek, 17 czerwca 2011, 21:16

Konkretny kierunek ustalamy teraz czy na miejscu?(jesli pogoda pozwoli)
"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych ktorzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,majac przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"
Avatar użytkownika
PozytywnieZakreconyWariat
 
Posty: 473
Dołączył(a): niedziela, 5 kwietnia 2009, 10:11
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez firefox » piątek, 17 czerwca 2011, 22:36

NIestety chce zmartwic bo pogoda bedzie kiepska...
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Budzik » piątek, 17 czerwca 2011, 22:51

PozytywnieZakreconyWariat napisał(a):Konkretny kierunek ustalamy teraz czy na miejscu?(jesli pogoda pozwoli)


na miejscu, ale mozesz oczywiscie proponowac swoje tarski tutaj ;]
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość