WARSZAWSKIE SPOTY Z LATANIEM BY BUDZIK

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

Postprzez BiEdRoN » środa, 13 lipca 2011, 21:03

ruda/ napisał(a):a ja w sobotę rano ruszam nad morze urlopować się...
a w jaki rejon koleżanka się wybiera?
Avatar użytkownika
BiEdRoN
 
Posty: 1355
Dołączył(a): środa, 25 marca 2009, 19:29
Lokalizacja: Wawa-3city-Lebork

Postprzez ruda/ » czwartek, 14 lipca 2011, 10:11

biedron napisał(a):
ruda/ napisał(a):a ja w sobotę rano ruszam nad morze urlopować się...
a w jaki rejon koleżanka się wybiera?

Karwia Kolego ;)
ruda/
 

Postprzez BiEdRoN » czwartek, 14 lipca 2011, 21:25

jak będę jechał odwiedzić kumpla w Jastrzębiej, odezwę się na mini spota ;)
simson s51-> gsx 600f -> gsx750f -> gsx 750f-> xciting 400i
Obrazek
Avatar użytkownika
BiEdRoN
 
Posty: 1355
Dołączył(a): środa, 25 marca 2009, 19:29
Lokalizacja: Wawa-3city-Lebork

Postprzez Gof » piątek, 15 lipca 2011, 07:48

ruda/ napisał(a):
biedron napisał(a):
ruda/ napisał(a):a ja w sobotę rano ruszam nad morze urlopować się...
a w jaki rejon koleżanka się wybiera?

Karwia Kolego ;)

Eee, kiedyś byłem tam co roku, ale teraz zrobiła się tam masówka, dzikie tłumy, co to za odpoczynek :D
Gof
 

Z Warszawy do Kazimierza Dolnego (niedziela 17 lipca)

Postprzez NiDeMa » piątek, 15 lipca 2011, 12:42

Wyjazd rano około 10, powrót po 19. Może ktoś będzie w tych godzinach jechał? Samemu to tak trochę nudno. Jadę z pasażerem a więc spokojny/przepisowy przejazd.

Pozdrawiam,

NiDeMa
NiDeMa
-TW 99-
NiDeMa
 
Posty: 118
Dołączył(a): czwartek, 19 maja 2011, 19:19
Lokalizacja: Warszawa (Taipei)

Postprzez ruda/ » piątek, 15 lipca 2011, 13:51

gof napisał(a):
ruda/ napisał(a):
biedron napisał(a):
ruda/ napisał(a):a ja w sobotę rano ruszam nad morze urlopować się...
a w jaki rejon koleżanka się wybiera?

Karwia Kolego ;)

Eee, kiedyś byłem tam co roku, ale teraz zrobiła się tam masówka, dzikie tłumy, co to za odpoczynek :D

napisałam Karwia bo Wszyscy znają, a ja zatrzymam się dokładnie w Karwieńskich Błotach...
Może nie będzie błota ???
żeby tylko nie padało :?: :roll:
ruda/
 

Postprzez mizzar » piątek, 15 lipca 2011, 14:08

Jeśli nie będzie padało, to nie będzie błota :lol: Miłego odpoczynku
Avatar użytkownika
mizzar
 
Posty: 292
Dołączył(a): sobota, 25 września 2010, 09:22
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Bandian » piątek, 15 lipca 2011, 16:36

karwienskie blota czy karwia przeciez to jedna duza wioska ;)

jutro z rana ok 10 wylatuje w kierunku plocka docelowo do miejscowosci Zdworz, ktos chce dolaczyc chodz na jakis kawalek ?
Bandian
 

Postprzez Gof » środa, 20 lipca 2011, 08:18

I jak, temat upadł? Nikt nie lata w deszczu? :D Bo teraz to i ja bym skorzystał z szamanki :mrgreen:

Zawsze można zrobić jakieś popołudniowo-wieczorne latanie, ja np. wychodzę z roboty codziennie o 17 (aleje jerozolimskie niedaleko makro) :D
Gof
 

Postprzez Bandian » piątek, 22 lipca 2011, 13:56

Gof pracuje w tym samym miejscu praktycznie (jutrzenki 183) i tez wybywam o 17 z robotki ale Ciezko sie dograc bo ja lece w strone Pruszkowa :/
Bandian
 

Postprzez Gof » piątek, 22 lipca 2011, 14:19

To rzeczywiście rzut beretem :D Ja pracuję dokładniej w tym wysokim budynku z napisem Compensa.

[ Dodano: 23-07-11, 12:13 ]
http://gsxf.pl/viewtopic.php?p=34143
Gof
 

Postprzez ADHD » niedziela, 31 lipca 2011, 16:28

takie pytanko jakies plany :sleep:
ADHD
 
Posty: 99
Dołączył(a): sobota, 30 lipca 2011, 05:33
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia strona

Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości